Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ordonka71

Zestaw naczyń dla młodych

Polecane posty

Gość ordonka71

Córka wychodzi za mąż za 2 miesiące i z mężem myślimy aby kupić młodym na prezent zestaw garnków do ich kuchni (zauważyłam, że mają stare garnki). Znajoma rekomenduje mi zakup zestawu garnków philipiak. Myślicie, że taki prezent się spodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej philipiaka wpiermiczysz się w raty na 2-3 lata spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to dorby pomysł. Sama jest posiadaczką produktow marki Philipiak. Jednak przed kupnem, radzę pójść na pokaz. Tam na pewno uzyskasz więcej informacji, które Cie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zakochana w garnkach z Emalii Olkusz, seria Bella, przepiękne pastelowe. :) Zależy jaki młoda para preferuje styl. emalia kropka pl Jeszcze ich co prawda nie kupiłam, ale jak już się przeprowadzimy do nowego domu, to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem maniaczką kuchni i przyrządów kuchenny. Chyba większość oszczędności inwestuje w rzeczy kuchenne ułatwiające życie. Od ściereczek po garnki. Co do tego ostatniego to naparwdę polecam garnki marki Philipiak - super jakość i przystępna cena, jeśli mówimy o rzeczy na lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buehe jacy desperaci reklamuja to gowno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram Emalia Olkusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garnki może i dobre, ale kupiłabym je tylko pod warunkiem że same gotują :P w przeciwnym razie nie są warte takich pieniędzy. Sama mam garnki z Duki od kilkunastu lat i sprawują się świetnie. Jak ktoś lubi przepłacać - jego sprawa. Aha - i warto jednak spytać młodych o preferencje, mi np. nie odpowiadają garnki kolorowe, wolę stal - łatwiej coś dobrać, dokupić, a mieszanina stylów wygląda jak w taniej garkuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelicaH
Zamiast wydawać tyle pieniędzy na garnki lepiej kupić tańsze, ale równie dobre jakościowo. Polecam np. te: http://www.homus.pl/pl/series/427/524/wuhr-garnki-indukcyjne-ambienti. Mają bardzo grube dno, można je myć w zmywarce i używać na wszelkiego rodzaju kuchenkach w tym na indukcji. A za resztę pieniędzy, które by Pani wydała na philipiaka można młodym dać jeszcze kopertę. Na pewno będą zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Duży wybór garnków widziałam na http://witeks.pl/garnki Może coś ci się spodoba. Ja idę niedługo na wesele do kuzynki i chcę jej kupić serwis obiadowy i szklanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosna reklama kretyńskich naciągaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosna reklama kretyńskich naciągaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam z Philipiaka tylko szybkowar no i jestem zadowolona, ciekawa jestem jak reszta tych naczyń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja widziałam ostatnio w tv jak okrasa smazyl cos na patelni philipiak i jak sie przyjrzec z bliska to byla podrapana i duzo odpryskow miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×