Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

pralka ariston hotpoint AQS73D

Polecane posty

Gość gość

kupiłem ją pół roku temu, byłem zadowolony: wygląd , funkcje, no i na tym koniec. Problemy zaczęły się miesiąc temu, w trakcie prania wyskakuje BŁĄD F5, który przerywa pranie i wszystkie diody świecą jak choinka. Dzwonie na infolinie ( dodzwonić się to cud), babka mówi co trzeba zrobić przy pralce (mimo iż w karcie gwarancyjnej i instrukcji jest napisane wezwij serwis), czyszczenie filtra - nie pomogło, kolejny tel na infolinie 2 dni nie czynne- jak się okazało mieli szkolenie- klient nieistotny, wreszcie się dodzwoniłem proszę o wezwanie serwisu- znowu nie- bo mam zrobić kolejne czynności restart pralki , dalej proszę o serwis babka odkłada słuchawkę- fantastyczne podejście do klienta. Kolejny tel babka zaczyna mnie straszyć, że jeżeli jest to moja wina to pokryje koszty naprawy albo stracę gwarancję, proszę o wezwanie serwisu już bardzo stanowczo- oczywiście odłożyła słuchawkę. Na szczęście zadzwonił serwisant wieczorem który też mnie poinformował że miał wczoraj taki przypadek, że gdzieś dostała się skarpetka i to ona powodowała awarię- klient wtedy płaci- jak cokolwiek może się wydostać z komory prania?-to wina producenta a nie użytkownika, serwisant ma przyjść dopiero w przyszłym tygodniu , pewnie tyle pralek się psuje aristona i indesita bo to ta sama firma. Nie polecam tej pralki to jakaś pomyłka, a klient po dokonaniu zakupu przez pracowników infolinii i serwisu jest traktowany jak intruz. Nie polecam włoskiego chłamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×