Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brak rodzielnosci majtkowej

Polecane posty

Gość gość
nasze prawo jest chore bo moj brat mial dlugi,komornik przyszedl i co?wlazl mi do pokoju i chcail zabierac mi tv!a brat byl winny 100zł.jak sie tlumaczyl komornik?bo brat jest zameldowany i jak mu udowodnie ze plazma nie jest jego?ale nie zabral....dostalam op*****l ze nie mam przyjmowac listow od komornika do brata bo podpisujac list biore za niego odpowiedzialnosc.tak mi powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego brat nie oddał 100 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pamietam ale juz oddal:)tyle dostalam odpwiedzi odnosnie majatku i pogubilam sie w tym.ktora podpowiedz jest najbardziej poprawna i zgodna z prawem?jakie ma komrnik prawo?a jakby maz ktory jest psychiczny bo ma odchyly wejdzie mi chocby jutro do domu i powie zabieram meble laptop itp.bo to ja kupilem za moje pieniadze bo sie rozmyslilem i mi to jest potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ludzie to bezmyślne cielątka nie znające swoich praw i nie potrafiące z nich skorzystać http://www.se.pl/twoje-pieniadze/poradnik-se/sprawdz-czego-nie-wolno-komornikowi_192689.html A eks mąż nie może ci wejść do mieszkania, chyba że go sama wpuścisz. To się nazywa włamanie albo w zależności od sytuacji - naruszenie miru domowego. Wzywa się policję i już. On NIE MIAŁ SWOICH pieniędzy tylko WASZE. I jak mu sie odwidzi - może iść do sądu i złożyć wniosek o podział majątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×