Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kla

kwiecień maj 2014

Polecane posty

heja, kla trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze! daj znać później co i jak. ja dzisiaj wygrzewałam buzię na słoneczku przez dwie godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
kla i jak tam napisz co sie dzieje u mnie nadal plamienia mam nadzieje ze jutro bedzie coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! no udało mi się jeszcze wcześniej dostać do doktorki zbadała mnie oczywiście bez boleśnie i dziwiła się jak mogło mnie wcześniej boleć badanie stwierdziła że ze szyjką jest wszystko ok a co do tych upławów różowych kazała sie nie martwić zrobiła mi bakteriologie i jak co to będzie dzwonić no oczywiście nakazała że mam przestać się denerwować ale łatwo się mówi!! No i zrobiła mi usg maleństwo waży 2250g czyli idealnie na swój wiek, ma ułożenie główkowe ilość wód płodowych mam prawidłowe i łożysko też jest ok I oczywiście powiedziała że ściągnie mi krążek w 38 tyg więc nie będę się denerwować że aż do porodu mam z nim chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dzięki dziewczyny za wsparcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila111 - i oczywiście denerwuję sie tylko jak idę do toalety żeby znowu nie było tych plamień :( doktorka powiedziała żeby jeszcze 3 tyg wytrzymała zapakowana ale łatwo się mówi gdyby to zależało odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak siedziałam u lekarza to mama opowiadała że ja i moje rodzeństwo też się śpieszyliśy na świat wszyscy troje urodziliśmy się 2 tyg przed planowanym terminem i że u nas to może rodzinne będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze doktorka powiedziała że jak będę rodzić to mam do niej zadzwonić albo esa posłać bo ona prawie codziennie jest w szpitalu i może uda się jej być przy porodzie to też mnie ucieszyło że dość tak się stara :) Pogoda dzisiaj zaś zapowiada się piękna ja tu musze leżeć a tu trzeba porządki zrobić bo dzisiaj ta babeczka od szkoły rodzenia przyjdzie nas edukować a jutro zaś znajomi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
kla no to super widze ze jsestes zadowolona :) fajna babka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moje maleństwo 2100 ważyło prawie 4 tygodnie temu, obawiam się, że będzie niezłym pulpecikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
miluska ja powiem ze chyba nie ma co sie sugerowac co do wagi z usg :-) ja ostatni raz mialam malego wazonego na polowkowym i wazyl 900 gram i uwazam ze to malo a teraz nie wiem ile szkoda :-| ale moge powiedziec ze z pierwszym dzieckiem bylo tak ze 2 tyg przed porodem wazyl 3300g a urodzil sie 4080g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie szwagierka mi mówiła, że dzień przed porodem jak miała robione usg to dziecko takie duże miało być, a urodził się malusieńki, że jeździli do tesco dokupować tych ubranek na 50cm, bo w 56 po prostu tonął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Hej dziewczyny. Jestem już mamą. 14 marca 2014 roku na świat przyszedł nasz syn- Igor Ksawery. cc. Lekarz Ksawery po tatusiu. Lekarz postanowił, że cc trzeba przyspieszyć. Urodził się o 9'02. Ma 63 cm długości i 4 kg. Okazało się, że nie mam pokarmu i karmię butelką. Tata dopiero od nas dopiero opuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje 'Iga31lat' o jak Ci dobrze, ze juz masz to za soba..teraz zeby synus byl zdrowiutki, bo to najwazniejsze! Moze pokarm jeszcze dotrze, bo troszku wczesniej Cie "rozpakowali" :) Duzy Twoj synus-napewno Kochaniutki! pozdrawiam, trzymaj sie i wracaj do sil szybciutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Super Iga :) a Ksawery to piekne imie :) moj synek tak ma na imie :) To dozy chopczyk :) a opisz cos wiecej z tego co wiem to wlasnie pracujecie w szpitalu z mezem tak ??? to maz ci robil cc?? jakie byly powody tak szybkiego cc ? A butelka sie nie martw dzidzia jest mala wiec moze jeszcze zacznie ssac jak bedziesz przystawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Igor postanowił owinąć się pępowina. Było ryzyko jest reakcja. Oboje jesteśmy z mężem chirurgami. Zdecydowałam sie rodzic innym szpitalu niż pracujemy. Mąż przyjechał do nas zaraz po nocnym dyżurze i siedział z rodzicami za drzwiami sali zabiegowej. Oj kochaniutki. Ja się nie martwię, że nie mam pokarmu, bo w sumie byłam przygotowana na to, że raczej nie będę karmiła, bo u nas tak w rodzinie jest -moja babcia nie mogła karmić, mamatakże. Czuje się świetnie tylko siedzieć nie mogę. A Igor nawet grzeczny-śpi, je, śpi, je i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Mi także podoba się imię Ksawery. Może i przyzwyczajenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJE!! To dość dużego masz chłopca jak na tak wczesną cesarkę wręcz tak jak by urodzony był w terminie :) no ale już jest z Tobą i wszystko jest dobrze :) A co do usg to wiadomo zawsze jest ten próg pomyłki i to dość duży więc ile naprawdę będzie maleństwo ważyc dowiemy się po narodzinach ale cieszę się że doktorka mi powiedziała bo ostatnio nawet wydawało mi się że jakoś brzuch mi się zmniejszył:) no i doktorka stwierdziła że do porodu maleństwo będzie mieć ok 3 kg ale tego nikt nie wie napewno :) więc miluskaaa jeszcze nic nie jest przesądzone o wielkości :) No dzisiaj przyjechała mi mama poprasować ubranka bo miała czas więc teraz już tylko je do komody pochować :) no i niestety ta babka od szkoły rodzenia nie dała rady mi przyjechać bo miała jakieś problemy poważne z ojcem i musze nowy termin wybrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Mój miał mieć 3 kg i 53 cm długości. Jakość sprzętu bardzo dobra. Pomylili sie o 1kg i 10cm. Także lepiej sie nie sugerować wynikiem z USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie macie rację, że nie ma się co sugerować :) Ale miałam wczoraj wieczór narzekania. Wszystko mnie bolało i wszystkiego miałam dosyć. Eh ale to już niedługo :) Moje maleństwo jak zwykle około godziny 7 budzi się do życia i zaczyna dokazywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kla - dobra ta Twoja mama, tak Ci pomaga i w ogóle często o niej piszesz! Miłego dnia dziewczyny, u mnie szaro i brzydko raczej będzie, akurat na weekend :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeszcze coś mi się przypomniało :) SchwEwe - zrobiłaś ten najtrudniejszy zakup czyli wózek ??? Jak tam mężuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Miliska moj maly w brzuszku tez szaleje nawet w nocy juz mnie pare razy obudzil :-) A u nas wieje silny wiatr choc slonce chce wyjsc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak się budzę w nocy to nigdy się nie rusza, tak jakby spała razem ze mną :D a ruszać się zaczyna właśnie koło 7 jak tatuś robi pobudkę i zamieszanie szykując się do pracy :D U mnie to i deszcz i wiatr. Chyba brzydki weekend będzie. Macie problem z zaparciami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie diewczyny! no i dzisiaj mam brzydką pogode jest szaro i zaczeło właśnie lekko kropić nic tylko spać :( Iga31lat - to aż dziw że aż o tyle się pomylili no ale dużo też zależy od sprzętu i doświadczenia lekarza. miluskaaa - no jeśli chodzi o rodziców to bardzo się starają pomagać i dość często przyjeżdżają też dlatego że ja nie mogę zbyt się poruszać a mieszkami sami teściów niemam a mąż dość długo pracuje, lila111 - a Ty jak tam dalej czop odchodzi? Czy już wszystko dobrze? Elelilnka - ja kupowałam w sklepie biustonosze i nie wiem jak to wybierałam że wkońcu kupiłam dwa które w domu zorientowałam się że jednak nie są odpinanae i trochę za duże ale mam nadzieje że piersi jeszcze coś się powiększą a zapięcia koleżanka mi dorobi :) myślałam o czym i innym a kupiłam co innego aż się w domu uśmiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Hej dziewczyny! Ależ mi ciśnienie skończyło. Przyszła młoda pediatra- znam ją z widzenia, pracowaliśmy w jestem szpitalu z 2 lata do tyłu. Tylko na różnych oddziałach. Przyszła i wydarla sie na mnie, że mały za mało je, że powinien jeść co godzinie, że nie noszę go, żeby zasnął. Ale jak wszystko będzie ok. to dzisiaj wieczorem wracamy do domu. Mam nadzieje że wszystkie noce będę takie jak taka- o północy obudził się, zjadł i zaraz poszedł spać tak samo o 3 i 6 rano. Zjadł o 9 i znów śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz faktycznie kochanych rodziców :) no i znowu mi przypomniałyście o tych biustonoszach do karmienia. Ja nie mam ani jednej sztuki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba najgorzej to przetrwać ten szpital i ten personel, który wyżywa się na pacjentach jakby im coś w życiu nie wyszło. Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że jednym uchem powinno się wpuszczać a drugim wypuszczać! He trafi się na jakiś gorszy dzień lekarza i dostanie się po uszach bez powodów ale co innego jakbyś musiała tam tydzień albo i dłużej siedzieć a że dzisiaj wyjdziesz to tym bardziej by mi to wisiało :) Ale jak się karmi butelką to dziecko nie karmi się tak często jak piersią mojej koleżnce na sztucznym maleństwo potrafiło przespać prawie cała noc! więc nie rozumiem o co hallo miluskaaa - ja miałam kupić sobie tylko takie odpinane na ramiączkach nie chciałam kupować tych typowo do karmienia bo są brzydkie i mają astronomiczne ceny a po co narazie kupować jak jeszcze nie wiem jaki będę miała dokładny rozmiar no i czy będzie mleko :) więc taki zwykły wystarczy najwyżej pózniej się kupi :) No mi jeszcze trzeba kupić podkłady poporodowe jedno opakowanie bo jedno już mam ale chce jeszcze z innej firmy ale niestety całe miasto zjeżdziłam i mają tylko z tej beeli już się zastanawiałam czy nie kupić sobie poprostu podpasek jakiś ekstra maxi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×