Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kla

kwiecień maj 2014

Polecane posty

miluskaaa dziękuje za słowa otuchy ❤️ Znaczy się jest nadzieja, tylko trzeba się zaprzeć i próbować. Z tym rosołem to miałam identycznie :D Nie mogłam przez niego w nocy spać. Siostra w końcu się zlitowała i mnie nauczyła. Teraz muszę go tylko praktykować coby nie zapomnieć :P Snem się nie przejmuj :) Dobrej nocy Mamusie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elelinka służę słowem otuchy jak coś bo ja też się uczę dopiero być panią domu :P dziewczyny spać nie mogę. Ostatnio spałam duużo i w ciągu dnia także a teraz od 5 już mnie nosi. Miłej i spokojnej niedzieli życzę. Lila za niewiele ponad tydzień będziesz już miała bąbla obok siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam mamuski :) Nie pisalam bo mialam w niedziele gosci ( urodzinki malego) wiec bylo co robic A co do porodu to juz sama odliczam dni :) najbardziej nie moge sie doczekac zeby go zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamusie. Mam nadzieje, ze wyspane :) i pogoda nadal u Was wiosenna, bo u nas cos dzis chlodniej, a sloneczko wstydzi sie wygladnac zza chmur :) 'miluskaaa' Ty jak sie masz dzis? mysle, ze pospalas chodziaz do 8, a nie do 5 :) ja tez przedtem moglam dluugo spac, po nocnych wizytach w wc to nawet do 11-12, a teraz jakos mi sie nie chce i od 7 jestem gotowa :( 'lila111' jak po urodzinkach synka? napewno dalas rade, synus zadowolony, no i byli chetni do pomocy, bo przeciez Twoj czas nadchodzi :) ..oj wierze, ze nie mozesz sie doczekac! U mnie tez w sobote i niedziele zagladneli znajomi, wiec relaks :) Pozdrawiam, udanego calego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikicore
Ja chwilowo żyje jutrzejszym usg.zaraz obiadek ostatnio mam ochote na warzywa na parze i na ciasta ale w ciazy nie wiem czemu mi nie wychodzą. Dostalam propozycje od mojej mamy zebysmy w 3ja maluch i moj maz zamieszkali u niej w trakcie 1wszego tygodnia ale nie wiem czy to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'vikicore' napewno jutro bedzie wszystko supcio, na tym usg i jestem ciekawa co Ci powie na to wypinanie malenstwa, bo przeciez mam to samo :( Warzywka na parze? mm, tzn. zdrowo i pysznie :) A z tym pobytem u mamy to nie wiem co Ci doradzic, bo sama mam dylemat czy moja mama ma przyjechac mi pomoc, gdyz jestem Tu tylko z mezem..a szanse zeby jechac do Polski sa nikle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
wicicore bedzie ok :-) A co do urodzin to nikt nie pomogl :'-( siostra przyjechala to ciasto pokroila i tyle no musze powiedziec ze maz troche pomogl bo wszystkie naczynia pomyl a tak to sama ale jakos poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'lila111' najwazniejsze, ze dalas rade, no i mezulek zechcial byc zmywarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikicore
Dam jutro znac co i jak. bravo z urodzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny. :) schwEwe - no ja mam nadal problemy ze snem, budzę się bardzo wcześnie i nie wiem co mam ze sobą zrobić. A jeszcze niedawno mogłam spać i spać. vikicore - napisz później co tam na usg wyszło, ale wierzę, że będzie wszystko ok. Warzywa na parze to i ja lubię ostatnio :) a co do rodziców to może niech mama wam pomaga u was? Dziecko odrazu przyzwyczai się do domowych bakterii, że tak to nazwę :P Dziewczyny, od wczoraj do terminu zostały mi 4 tygodnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny 🌻 vikicore- no to czekamy na wieści z usg :D Sama też jestem ciekawa o co chodzi z tym wypinaniem Maleństwa ^^ Mała wczoraj dała mi nieźle popalić, myślałam, że się przebije przez brzuch i wyskoczy ;) lila111- najważniejsze, że dałaś radę :) Choć wiem, że zajmowanie się gośćmi mimo wszytko to wyczerpujące zajęcie. Grunt, że mąż pomógł :) Nas w niedzielę odwiedzili moi rodzice i siostra. Ale jako, że to moi rodzice to się nie stresowałam :D Nie to co przy odwiedzinach teściów :P Zagoniłam męża do robienia sałatek, siostra ciacho przywiozła, i całkiem miło spędziliśmy niedzielę :) miluskaaa - może już jesteś w pełni gotowa na nieprzespane noce? Organizm przestawia się już na zmniejszone dobowe zapotrzebowanie na sen ;) Echh ja tez patrzę w kalendarz i przecieram oczy ze zdumienia, że to już blisko coraz bliżej. Ja się nastawiam na to, że mąż pójdzie na urlop i jakoś będziemy próbowali ogarnąć opiekę nad Małą jak juz się pojawi. Moi rodzice daleko i jeszcze pracują. Rodzice męża jeszcze dalej no i już są mocno zaawansowani wiekiem. Tak więc liczymy na siebie. Choć siostra obiecała, że w razie krytycznej sytuacji postara się na chwilę wpaść i pomóc. No ale ona tez pracuje i ma rodzinę więc wolałabym jej nie wykorzystać. Jeśli wasze mamy są chętne to na pewno warto rozważyć pomoc :) Choć może nie od razu, dopiero jeśli poczujecie, że ich potrzebujecie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) No mam nadzieje że już od jutra będzie słońce bo przy takiej pogodzie nic się nie chce :( lila111 - no ale już masz impreze za sobą :) ja też przez weekend ciągle jakiś gości miałam i już dostaliśmy zaproszenia na komunie :) wczoraj miałam wene na pieczenie i ciasto wymyśliłam i o dziwo wyszło dobrze :) chyba ciąża sprzyja mi jeśli chodzi o pieczenie :) ja ma pytanie czy któraś z was w trakcie ciąży utlenia włosy? bo ja od początku ciąży całkowicie zrezygnowałam ale zastanawiam się czy przed końcem ciąży zajść i sobie zrobić bo potem napewno się mi nie uda :( vikicore - ja też mam brzuszek wypięty z jednej strony wydaje się że maleństwo ma tam nóżki ale doktorka mówiła że to nic nie pokojącego wód płodowych mam w normie więc mam się nie martwić więc jestem ciakawa co Tobie powiedzą daj znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluskaaa - ja reż tak mam że jakoś spać nie idzie w nocy :) bo jak nie toaleta to zgaga albo czkawka maleństwa ale jakoś nie jest to dla mnie takie uciążliwe bo wiem że po porodzie będę już przygotowana :) My jutro mamy zamiar podjechać do szkoły rodzenia na nauke kąpania i przewijania ale trochę się zraziłam bo dowiedziałam się od koleżanki że tam uczą kąpać w wiaderku :( -tragedia-taka moda! Któraś z Was będzie kąpać maleństwo w wiaderku :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to taka nowa moda, a zobaczcie w jakiej cenie są te wiaderka :D :D :D producenci chcą na wszystkim zarobić. I u nas też pokazywali jak się kąpie maleństwo w wiaderku, ale ja mam wanienkę i z niej zamierzam korzystać. Ja to już od 5-6 tak się wiercę, mimo że nic mi nie dokucza, żadna zgaga ani nic. Po prostu spać nie mogę. Może to racja, że organizm już się przygotowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście dziwna ta moda z wiaderkami :D Ja jednak też kupiłam tradycyjną wanienkę. Choć przyznam, że póki co nie wykombinowaliśmy dla niej miejsca i leży w łóżeczku. Potem to chyba będziemy ją pod prysznicem trzymać. Z wiaderkiem pewnie nie ma takiego problemu :D kla- ja w czwartym miesiącu farbiłam włosy u fryzjerki. Powiedziała, że w I trymestrze należy unikać, ale potem jeśli nie ma jakiś reakcji alergicznym to w zasadzie można. No i teraz jeszcze siostra mnie farbiła cobym nie straszyła na porodówce ani ludzi na osiedlu:P Niestety taka uroda, że w naszej rodzinie szybko się siwieje więc chcąc nie chcąc muszę się malować. Inaczej wygląda to paskudnie ciemne włosy i mnóstwo siwych pasem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) moja wanienka też do niedawna leżała w łóżeczku, ale już ją ulokowałam tymczasowo w szafie, a tak poza tym będzie miała swoje miejsce w wannie i o :D kla - ja raz farbowałam farbą bez amoniaku, szwagierki normalnie malowały włosy w czasie ciąży i nic im nie było, nie wiem czy przy utlenianiu jest więcej chemicznych substancji bo blond to nie moje klimaty.. Ja już nie maluję włosów parę miesięcy, pokłóciłam się z farbą do włosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście chodzi mi o to, że dzieciom nic nie było po tym malowaniu włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikicore
Wiec jestem po dzidzia odwrocona/wieksze prawdopodobienstwo że dziewuszka /wody 14cm/to wypinanie to pupa wystaje i plecki dlatego tak wystaje. Waga babla ponad 2.5kg 34 tydzień .reszte opisze później bo jestem strasznie padnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'kla' ja farbuje wlosy na jasny blond, na poczatku ciazy nie farbowalam, a teraz ostatnio na Swieta i dzis, bo tez nie chce straszyc na porodowce:) mysle, ze dzidzi nic nie bedzie..ewentualnie moze byc blondynka :) Oo, a to wiaderko widzialam tu wlasnie i widze, ze do Polski tez dotarlo, ja jednak zakupilam normalna wanienke z wkladka z gabki. 'vikicore' to dobrze, ze dzidzia sie tylko wypina..troche sie uspokoilam, a moja wizyta jutro, wiec oby tez bylo wszystko ok. udanego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikicore - cieszę się, że wszystko ok :) Moja to czasem tak się wierci, że mam kanciasty brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm to się chyba wybiore do tego fryzjera :) vikicore - fajnie że wszystko wporządku i maleństwo rośnie jak na drożdżach:) moje maleństwo też ciągle się wypina z prawej strony mam ciągle pagórek :) a do tego dość często ma czkawkę :) Ale nie rozumiem jak można dokładnie dziecko umyć w takim wiaderku pewnie jutro się dowiem a cena tych wiader to chyba z kosmosu po 80 zł chodzą i więcej aż głowa boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schwEwa - to daj potem zanć jak po wizycie! ja jeszcze muszę poczekać bo wizyta dopiero za tydzień i pewnie wyjdę z listą badań do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg. pani ze szkoły rodzenia dziecko tam się podobno czuje bezpieczniej i działa lepiej na problemy z brzuszkiem. Jeden z przyszłych tatusiów zaproponował, że skoro cena z kosmosu to można kupić doniczkę ehhh .. :) w każdym razie też nie rozumiem fenomenu tych wiaderek, albo po prostu się nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz że też tak pomyślałam że przecież wystarczy zwykłe wiadro kupić i zapłacić 10zł i ma się to samo To już są jakieś fanaberie bule ludzi na pieniądze naciąnąć :) No ja za tydz a potem chyba znowu za tydz bo musze pessar ściągnąć a potem zobaczymy :) kurcze ale coraz bliżej :) a mi się już porody śnią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluskaaa - a miałaś zlecone teraz jakieś badania do zrobienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ostatnio znowu męczy swędzenie brzucha - tragedia- ale trzeba jakoś wytrzymać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie - fanaberie :) Teraz tylko morfologia i mocz, paciorkowca w szpitalu mi zrobią, no i mam wykonać usg ze względu na ułożenie tego uparciuszka. Nie wiem czy lekarka coś mi będzie kazała jeszcze robić, jakieś badania. Patrze w tej karcie ciąży to nam wszystko oprócz tego paciorkowca. Jeszcze przed wizytą jadę na pierwsze ktg :) Kla a wyszły Ci rozstępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczeły wychodzić po pobycie w szpitalu bo zabroniono mi brzucha dotykać by się nie stawiał i tak się zaczeło :( ale to mnie aż tak nie martwi tylko to uporczywe swędzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardziej martwi mnie cellulit który się pokazał bo akurat nogi zawsze lubiłam pokazywać :) a brzuch to tylko na basenie ale jakoś to przeboleje :) moja mama też miała straszne rozstępy ppo ciążach a mi się już pokazały w okresie dojrzewania więc było to do przewidzenia tym bardziej że brzuch strasnie mi do przodu poszedł i teraz mam tak jakby strasznie cięka skóre na nim a wcięcie w tali jeszcze bardziej widoczne niż przed ciążą :) tak mnie ponaciągało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×