Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kla

kwiecień maj 2014

Polecane posty

Gość miluskaaa
Aaa schwEwe czyli nadal masz awarię laptopa. Ja daję małej bebiko bo tak dawałam od czasu do czasu na wyjazdach jak piersią karmiłam i tak już zostalo bo np. Enfamil jej nie smakuje. I też daję już to mleko następne od 6 miesiąca. Teraz będzie szlo jak szalone :) Masz rację trochę w głowie zaszumiało, mimo że mało tego wina było :) Dziękuję bardzo za życzenia urodzinowe, tak masz rację 24 lata minęły :) Powiem Wam, że Ala mało je tego mleka na raz. 120 to rzadkość, jakos tak woli na raty. A i dziś piła soczek z kubka niekapka z twardym ustnikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
Hej mamusie :) miluskaaa - a używasz tego kubka z aventu bo ja też taki dostałam z twardym ustnikiem ale tam pisało że twardy to chyba od 9 albo 12 miesiąca więc dokupiłam sam ustnik miekki i chciałam sie zapytać jak myjesz ta uszczelke zabezpieczajaca od tego ustnika? Bo ja mam straszny problem i wole dać małemu butelke którą sobie trzymie i pije sam :) schwEwa- oj to troche bedziesz mieć do załatwienia a w tych urzedach to idzie na głowe dostać :( co do dowou to myślimy później na Słowacje na narty się przejechać na pare dni ale to zobaczymy a tak to sie dowod przyda bo blisko granicy mieszkamy i chocby na spacery trzeba mieć :) Mnie zaś jutro czeka gonienei po urzedzie bo trzeba mi wkoncu prawo jazdy zmienic :( a przy okazji rossmana odwiedze- jedyny plus całej wyprawy :) miłego wieczorku !!!!! A i witam gośćaga i gratuluje raczkowania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
ja daje Enfamil i jest ok. Wprawdzie wypija go niewiele od czasu do czasu bo nadal cyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kla nie wiem czy mamy tą samą wersję kubka niekapka bo mój był kupiony w Anglii, może się trochę różnią bo ja nie mam problemu z myciem czegokolwiek bo wszystko jest rozbieralne od a do z. Ale i tak póki co mała z niego nie pije bo jakiś czas temu próbowałam jej podać soczek i nie chciała i teraz korzystamy z takiego, który dostałyśmy za free podczas większych zakupów w rossmanie :) Ale dobrze, że mi przypomniałaś, przetestuję ponownie ten avent :) Mamy też taki kubek z miękkim ustnikiem http://www.akuku.com.pl/p,15,kubek-z-miekkim-ustnikiem-a0134 - taki zwykly. Najpierw mała z nim się zaprzyjaźnila, a później tamten :) W rossmanie dwie paczki pieluch za 50 zł ;) Rozmiar 4 wychodzi ok. 0,43 zł za sztukę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
miluskaaa - no nic chyba będe musiała kupić inny bo mały bardzo chce pić z kubka a ten niezbyt teraz się nadaje najwyzej jak juz bedzie dobrze pic to pozbede sie tej uszczelki i po sprawie:) My mamy z tej serii http://www.babyclub.pl/product-pol-26794-Kubek-niekapek-AVENT-260-ml-12m-.html?gclid=CLzzp_Lh5sECFRMatAodTGoACg fakt ślicznie wygląda i niekapie no ale ta uszczelka mnie denerwuje :( i własnie dokupiłam miekki ustnik do niego Co do pampersów jestem wierna dada ale jak bede w rossmanie to z ciekawosci popatrze :) mały wkońcu przekonał się do chrupek kukurydzianych :) Więc teraz czas na ciasteczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My niby mamy taki sam ale jestem niemalże pewna, że było na nim napisane 6miesięcy+. Jutro jeszcze sprawdzę bo teraz już mała śpi i nie będę się tłukła :D Bo mam jeszcze jeden od 12 miesięcy. No ta uszczelka jest trochę denerwująca, to fakt. Strasznie ciężko idzie to picie. A mnie pieluszki Dada zawiodły, na początku były ok a później pupa mokra jakby nie chłoneły. Albo nam się trafiło jakieś felerne opakowanie. Elelinka gdzie jesteś?? Ala też lubi chrupki. I biszkopcik moczony w mleku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
my używamy niekapka Aventu ale ze słomką..i jest git, załapal szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
Hej mamusie :) i weekend zleciał a mąż musiał iść dzisiaj do pracy :( no ale jutro zaś wolne :) Byłam oglądać spacerówke bo myślałąm kupić nową taką trójkołową bo na moje warunki była by wręcz idealna ale gośc zaleciał w kulki i co innego w ogłoszeniu a co innego w realu :( więc będę szukać dalej :) no i mały sam już stabilnie siedzi :) a nie wiem czy pisałam że kupiłam mu takie rajstopki do raczkowania i super sie sprawdziły małemu dużo łatwiej idzie przemieszczanie sie już prawie mu to wychodzi jak raczkowanie gorzej bo teraz to już go nie moge ani na chwile samego zostawic jak jest na macie :) takiego speeda dostał- nie pląta sie tak jak to robił w spodniach:) weekend spędziliśmy na sklepach i jestem padnięta a mały jaki był zadowolony że tyle ludzi i tak głośno :) mnie zadziwia że ten nasz mały skarb zawsze przesypia całe noce bez pobudki na jedzenie teraz budzi sie koło 8 rano na pierwsza butelke a kłade go około 20 jedynie co to że wieczorną butle tylko mleka zje prawie całą czyli 210 ml bo przez dzień to też różnie z tym bywa! myśle że będzie ciężko przy drugim jeśli ono będzie się budzić w nocy a jesteśmy przyzwyczajeni na taki luksusu teraz :) miluskaaa - co do ciasteczek to są z babydrema ciasteczka orkiszowe BIO dla niemowląt :) po 7 mieisacu kurcze chyba kolejne ząbki pójdą bo mały zas się ślini że na macie powstaja kałuże ;) uciekamy bo piękna pogoda i trzeba spacer zaliczyć a do tego pościel dzisiaj piore więc trzeba się mi troche streszczyć ze wszystkim :) miłego dnia i piszcie co tam u Was słychać! Elelinka co tam u Ciebie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
Hej hejj... Elelinka mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje że milczysz. Moja mała też już stabilnie siedzi i raczej asekuracja jej niepotrzebna. :) I fajnie się sobą zajmuje odkąd już tak sobie siedzi. Wysypię jej na łóżko trochę zabawek i spokoj na godzinę :P Jakoś na razie jej minęło ostatnie marudzenie. Kla szkoda, że Twój mąż w pracy dziś. Mój miał wolne i zaliczyliśmy spacer i wizytę na placu zabaw nawet :D Widziałam te ciasteczka w rossmanie. Kurcze nasze maluchy już niedługo skończą 7 miesięcy. Ale ten czas leci szybko. U nas nadal nie zanosi się na raczkowanie. Ani na zęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
noo wlasnie, gdzie ta Elelinka? :) moze tez jej kafeteria wariacje wyprawia jak moja ;) 'kla' suuuper, ze Twoj synus tak ladnie przespi cala noc! marze o tym :) Fajniusi taki raczkujacy Szkrabek! co do trojkolowego wozka to zakupilam Quinny Zapp i Estesrka jest odziwo na tak :P wiec Baaaardzo polecam :) jesli chodzi o niekapek to My tylko z miekka koncowka, bo tylko taki mam. 'miluskaaa' pomalutku pojawia sie perelki i u Was :) dobrze, ze coreczka umie zajac sie soba az godzinke, Nasz lobuziara to 15 min max, bo pozniej pielucha na glowe i w krzyk.. Udanego wieczorku i Swietowania jutro, bo tu normalny dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :) SchwEwe to już zakupiłaś taką lekką spacerówkę i wozisz w niej Esterke?? Patrzę właśnie na ten wózek i powiem Ci, że podoba mi się. :) Jak się sprawdza? Mi się podoba jeszcze taki z firmy baby design. Dokładniejszy model napiszę wam jak będę pisać z kompa a nie z tel. No ja wiem, że jest jeszcze czas na te zęby dlatego się nie stresuje. A jak Esterka w nocy? Ile razy się budzi?? Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
mój starszy miał pierwszego zęba w 10 miesiącu a ja na pierwsze urodziny:) Też cierpliwie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
Hej mamusie :) ale wczoraj była piekna pogoda i aż 18 na plusie więc wykorzystaliśmy na spacer ktory mały cały przespał :) co do wózka to ogladałam z i`coo ale własnie mi chodzi już tylko o spacerówke a on miał gondole wyciąganą i dawana spacerówke a do tego był jasny a mysle że teraz przyda sie cos ciemniejszego jak mały juz bedzie jadl i pil soczki w niej :)teraz mam jechac ogladac własnie z quinny czarna tylko spacerówke wiec zobaczymy czy sie zdecyduje bo to juz mysle zeby bylo na przyszly rok i coś lekkiego i szybkiego do złożenia :) więc mam teraz zajęcie w poszukiwaniu wózka i śpiworka dla małego :) a do tego zabieram sie juz za szukanie prezentów na świeta dla rodzina bo troche tego mam a niie lubie tego zostawiac na ostatnia chwile zreszta ile potem zas bedzie ludzi na sklepach :( miłego dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
oj ale tu cicho :( ja korzystam bo mały własnie spi a jakiś dzisiaj marudny wydaje mi sie że chyba ida kolejne zeby bo strasznie sie slini i wzystko do buzi pcha i nie chce mleka pić ale obiady zjada cale :) i nawet na spacerku troche poplakal co jeszcze nigdy mu sie nie zdazylo :( ciekawe jaki bedzie miec humor jutro bo umowilam sie na spacer z kolezanka :) dzisiaj malemu podalam żoltko z jajka ciekawe jak jego żołądek zaakceptuje nowy skladnik piszcie co tam u Was mamusie! Co do wózka nadal poszukuje i mi chodzi o trójkołowy ale na dużych kołach pompowanych :) miłego wieczoru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
No faktycznie tu pusto. To czekamy cierpliwie na tego pierwszego ząbka, nie ma co się stresować. Jedne dzieci mają je wcześniej a drugie później. Wózek, który mi się podoba to babydesign enjoy dokładnie. Ale muszę więcej o nim poczytać i obejrzeć na żywo może w smyku. Ale to pewnie na wiosnę. I jest tam taki ciemny fioletowy kolor :) My w tych fioletach to utoniemy normalnie. Ala ma i wozek fioletowy i kombinezon na zimę :D Kla a jakiego śpiworka poszukujesz?? A jeśli chodzi o prezenty świąteczne to faktycznie już najwyższa pora, ale nie kupujemy kazdemu tylko zazwyczaj dzieciakom. My jutro idziemy na takie spotkanie dla dzieciaczkow do żłobka, w którym pracuje moja koleżanka. Może być ciekawie. A Ala jutro będzie próbowała jeść zupkę z burakiem :) Właśnie się gotuje. Wasze maluchy już probowały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane ❤️ Wybaczcie, że tak długo nie pisałam. Dziś rano miluskaaa dała mi kopa coby w końcu się ogarnąć i napisać do Was. Odkąd maz jest na urlopie to ciągle gdzies jeździmy i załatwiamy. I praktycznie dwa tygodnie byłam bez neta bo najpierw u moich rodziców, a później u teściów byliśmy w odwiedzinach. Wróciliśmy we wtorek i ogarniam te góry prania i prasowania po tych eskapadach :P miluskaaa- spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe 🌻 spełnienia marzeń, szczęścia, zdrowia i przespanych nocy ;) Piszecie, że wasze dzieciaczki już siedzą, ale wam fajnie :D Alusia nadal obrażona na obiadki? to na pewno chwilowe foszki :) U nas Aga obiadki nawet je, ale z deserkami to już różnie. Z kaszki wieczornej zrezygnowaliśmy bo spać nie pomagała, a bardzo przy niej wojowała. Zupki z burakiem jeszcze nie testowałam. Jak ją przygotowujesz? Napisz proszę jak tam wrażenia po spotkaniu w żłobku. Myślicie oddać Alusie do żłobka ? Też bym chciała żeby w naszej rodzinie kupowało się prezenty tylko dla dzieci. Tymczasem póki co kupujemy dla wszystkich i jest to dość trudne przedsięwzięcie. O ile moja rodzina to jeszcze ok bo tylko 5 osób więc jeszcze jestem w stanie coś wymyślić o tyle najbliższa rodzina męża to już 14 osób więc jest to hardcore. Finansowo też trochę to cięzkie, ale mam nadzieję, że coś wykombinujemy :D Choć zawsze się ogromnie stresuję, że prezent okaże się nietrafiony :/ Co nowego u nas Zostały mi tylko dwa tygodnie i powrót do pracy. Szczerze to im bliżej grudnia tym bardziej mi się nie chce. W dodatku okazało, się, że dyrektor nie chce przedłużać tych umów i generalnie jest niewesoło. Jeśli mi nie przedłużą to pewnie trochę pobędę w domu z Agą bo w sumie żłobek to i tak będzie 3/4 mojej pensji :P Byliśmy dziś na kontroli u neurologa i znów zaliczyłam doła. Aga nadal jest do tyłu. Lekarka była bardzo zdziwiona (niezadowolona?), że Aga nie siedzi. Zbadała ją tak pobieżnie bo Mała zaczeła strasznie płakać. Kazała ją sadzac i tyle. No i znów mam schiza, że powinna siedzieć, a jeszcze tego nie robi, choć widzimy, ze próbuje się podnosić. Niby wiem, że nic na siłę i sama się nauczy, ale takie gadanie lekarza dobija. Aga generalnie reaguje też płaczem na obce osoby. Do dziadków tez podchodziła z dużą rezerwą. Wasze dzieci tez tak reagują? Co do kubeczka nie kapka to podejmowalissmy pewne próby ale póki co bez efektów. Mamy kubeczek Lovi ale ten ustniczek nie jest zbyt miękki ( a niby taki jest). Najwyżej zakupimy inny jeśli nadal się nie będzie sprawdzał. Co do mleka to Aga wypija ok 470 ml mleka plus jeszcze cyc w nocy i rano bo nadal często się wybudza. Jednak kończymy z tym nocnym karmieniem. Ciężko będzie ale widzę, że milusce się udało więc my też musimy dać radę XD SchwEwew – co do vit D to u nas lekarz powiedział, że możemy podawac ją cały czas niezaleznie od ilości wypijanego mleka mm. Nam tez polecał ( w sensie mnie i męzowi) żebyśmy się nią wzmacniali w okresie jesienno-zimowym. Mojej koleżance natomiast pediatra zaleciła, że kiedy jej syn będzie wypijał powyżej 600 ml mleka mm/dzień to może odstawić wit D. Jednak my się słuchamy naszego pediatry i będziemy podawac nadal. kla- oj zazdroszczę, że wam synek tak ładnie śpi <3 My też wprowadzamy zółtko ( 0,5 żółtka co drugi dzień). Mam nadzieję, że będzie dobrze :D Oby się wam spacer jutro udał :) I pogoda dopisała i żeby ząbki za bardzo nie dokuczały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie dziewczyny zwołałam nam naszą Elelinke!! Jak dobrze, że jest jeszcze facebook, serio się martwiłam, że nic nie piszesz i na fejsie też Cię rzadko widywałam i myślałam, że może jakaś choroba was dopadła, ale jesteś cała i zdrowa i Aga też :D Bardzo dziękuję za życzenia urodzinowe :) To teraz masz co robić, pranie, prasowanie itp. Współczuję bo w końcu my takie mało ogarnięte jestesmy ale dasz radę :D To mąż jest już na tym urlopie? Jak to jest, że pokrywa się z Twoim urlopem? Ali już trochę przeszły fochy na obiadki, a ostatnio jogurciki sobie ukochała takie z nestle od 6mc. Kaszkę wieczorem zajada ale musimy ją szykować do spania jak nie jest jeszcze tak krytycznie zmęczona bo wtedy cuduje wygina się. Zupę z buraczka przygotowuję jak każdą inną praktycznie :P Mięso z kurczaka tym razem bo medalionów z indyka nie mogłam nigdzie dostać :(, buraczki, ziemniak, marchewka i jutro będzie Ala próbowała - zdam relację :) Jeśli chodzi o żłobek to jest to takie spotkanie angielski dla maluchów od 6 miesiąca życia, ale nie idę tam po to z nastawieniem, że mi dziecko zacznie po angielsku gadać tylko właśnie po to żeby zobaczyć ten żłobek i ogólnie jakaś odmiana, coś innego niż codzienny spacer :) Poza tym moja przyjaciółka zaczęła tam pracę od niedawna bo i żłobek nowy, prywatny i generalnie z relacji przyjaciółki fajny (znamy się wiele lat także jej ufam :) ). Jeszcze nie wiem czy zechcemy Ale oddać do żłobka ale tak ogólnie się orientuję, na pewno nie jak skończy rok tylko później. Na razie mam pewne plany związane z pracą, ale zobaczymy co z tego wyjdzie... :) Generalnie te żłobki prywatne to drogie są. Współczuję wam, że musicie każdemu robić prezenty.. Na prawdę. My kupujemy naszym chrześniakom i tyle. Ja mam chrześnicę 6 lat a mąż chrześniaka 5 lat i wystarczy. Mój brat ma 8 lat i zawsze dostaje od rodziców jakiś wypaśny prezent, brat chrześnicy także od rodziców i od swojej chrzestnej. Tak jest od lat i dobrze :) No chyba, że sobie nawzajem coś kupimy :P eJJJJ mojej koleżanki mała też nie siedzi i nikt z tego jeszcze problemu nie robi, jest z tego dnia co Aga. No tylko że tamta mimo iż nie siedzi to do raczkowania się pcha. A swoją drogą jak lekarz ma takie chamskie podejście to tylko zniechęca do siebie :/. Powiedzcie proszę coś więcej o podawaniu żółtka, bardzo was proszę bo my jeszcze nie jesteśmy na tym etapie. I trzymam kciuki za odstawienie od piersi, u nas to gładko poszło i Ala cieszy się na widok butli :) Ale mało je tego mleka, jednorazowo zjada max 120. A tak od 80 do 100. Jeszcze co do obcych ludzi to moja Ala jakoś prababci się boi, ale tylko jak ją bierze na ręce. Chociaż wczoraj byłyśmy na kawie to widzę, ze zaczyna się przekonywać trochę :) I jeszcze jednej cioci nie lubi a tak to jest w miarę ok. Chyba najbardziej upodobała sobie moją mamę i mamę mojej chrześnicy. A miała taki etap, który trwał ze 3 tygodnie, że płakała jak ktoś inny miał ją na rękach. Uciekam na gesslerową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey mamusie :) Jak po weekendzie? miluskaaa - teraz mój urlop pokrywa się z tym męża bo on już zaczał rodzicielski, a ja skończyłam macierzyński ale jestem na urlopie wypoczynkowym ( trochę się go nazbierało za ten rok i jeszcze trochę z zeszłego). Tak więc jesteśmy razem. Fajnie jest tylko te dni za szybko uciekają :P I jak smakowała Alusi zupka z buraczków? Aga tez zaczyna przy jedzeniu strasznie cudować Xd totalna masakra, wygina śmiało ciało i inne dziwne rzeczy :P a ile razy karmisz w nocy butlą? i ile Ala wypija w nocy? u nas wczoraj był pierwszy dzień i piła dwa razy mleko. Nie wiem czy może być mleko czy próbowac z wodą :/ na razie zostaniemy przy mleku chyba ze się bedzie czesciej domagac to wtedy wodę może spróbujemy. Co do żółtka to co drugi dzień połówkę żółtka z jajka ugotowanego na twardo rozgniatam widelcem i dodaje do zupki :) Tylko zapomniałam zapytać pediatry jak długo tak mam robić ale raczej długo XD Jak po spotkaniu w żłobku? Dziewczyny dajecie dzieciaczkom jeszcze totoalnie zmiksowane jedzenie czy już takie bardziej grutkowate? Jakie przekąski podajecie? bo my w sumie tylko jabłuszko do tego gryzaczka z siateczką albo chrupki. Jogurciki mamy zabronione ze względu na skaze. Co do tych prezentów na święta to może się podzielicie doświadczeniamu typu jaki prezent wam się podobał bo był praktyczny i przydatny a co było zupełnie nietrafionego? Albo co planujecie kupić najbliższym? bo ja naprawdę wysiadam z ty planowaniem XD Buźki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Na spotkaniu w żłobku mogło być, tzn. myślę, że Alusia jest jeszcze za mała żeby załapać coś z tego :P Generalnie bardziej niż to co robi pani to interesowały ją zabawki żłobkowe. Ale też trochę pojęczała bo do buzi chciała wszystko pchać a ja jej nie pozwalałam. U nas jeśli chodzi o przekąski to banan, jabłko, chrupki, te jogurty o których pisałam, czasami jakiś słoiczek dostanie np. wczoraj jabłko z biszkoptem albo ciastko do ręki. W nocy karmię zazwyczaj dwa razy a bywało, że i raz a ile to nawet nie pytaj...Alusia potrafi zjeść raz 20 ml, raz 40 więc mało jej mleka przygotowuję, a czasami jak na złość zrobię z 90ml a ona chce jeszcze i trzeba dorabiać. W ogóle jakoś mało tego mleka ostatnio. Mimo, że kawał baby z niej to trochę niejadkiem się zrobiła. A jak u was zęby? Odnośnie prezentów to na prawdę nie pomogę bo nie mam pojęcia czym obdarzyć tak liczną rodzinę no i ile chcecie wydać na każdą osobę. Wątpię że to będą duże kwoty bo w końcu sporo ich jest. Masakra :P Dobrze, że u nas tak nie ma. A masz już jakieś pomysły? Ja się zawsze cieszę z kosmetyków, ubrań, biżuterii i świec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
Hej dziwczyny :) Mi tak czas leci że teraz się zmobilizowałąm aby wkońcu napisać do Was bo zaraz zaś mają mi goście przyjechać :) Co do mleka mi mały teraz też już nie chce pić ja tu naszykuje 180 ml a on tylko 90 ml rano jak się obudzi ( od20 po 8 rano) to też wypije może ze 100 ml :( no ale obiadki zjada całe i jeszcze chce i teraz rano też jak dam mu kaszke to o mleku już nie ma mowy :) poprostu te nasze dzieciaczki już posmakowały innych dań i mleko idzie w odstawkę ) Co do jedzonka to nadal podaje zblendowane na papke teraz jak dostał zupke z ryzem to ryż wypluwał a tak to jakoś boje podawać sie mu mniej zmiksowane ze sie mi zadławi :( do raczki dostaje chrupki ciastko i skorke od chleba :) miluskaaa- to fajnie spotkanie miałaś i sie rozerwałaś a pewnie i poplotkowałas :) ja wkońcu wybrałam wózek masakra byłam w sklepie specjalnie po trojkołowy a tak mi sie spodobała spacerówka z caretero że ja zamówiłam ma być na jutro :) co do ząbków to chyba idą kolejne bo przez dziaselka widac biała plamke :) więc sie okarze ale mały siętak ślini że bez śliniaka ani rusz bo zaraz jest cały mokry aż po pempek :) mnie ostatnio martwi zachowanie naszego szkraba bo mocno mi sie wygina i zaczyna plakac nie jest to kolka ani nic od zoladka bo to inaczej wygladalo troche sie martwie no ale musze poczekac do wizyty u pediatry a do tego teraz jak jest na brzuszku to zaczyna uderzac nozkami i glowa w podloge hm moze to przez te zeby :( co do prezentów to dzieciakow jakies zabawki jeszcze musze tylko jeden wykombinowac reszte juz mam a dorosłym to różnie mamie już kupiłam czajnik czerwony bo taki chciała a o reszcie bede myslec :) ale tacie mysle kupic pokrowiec na nawigacje i cos tam jeszcze a braci dostana bluzki z croppa ( zawsze moga wymienic na cos innego:) ja to zas nie lubie dostawac kosmetykow chyba ze ktos wie jakie uzywam i takie wlasnie dostane bo wiekszosci to one pozniej leza i sie mi psuja :) swiece to zawsze od brata dostaje ale wiadomo one sie akurat zawsze przydadza :) miłego wieczoru :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
O witaj kla, zapomniałam odpisać jeszcze o tym jedzeniu. Ja raz za mało zupkę zblendowalam i dopiero pozniej zauważyłam grudki i mała ładnie jadła więc teraz już nie blenduję całkiem na papkę no ale też nie zostawiam wielkich kawałkow :) Kurcze kla to Twój synio tyle zębów niedługo będzie miał a u nas cisza :P No ja lubię dostawać kosmetyki w stylu : żele pod prysznic, sole do kąpieli, płyny, cienie do powiek - kto mnie zna ten wie, że bez niebieskich i zielonych kolorów :) Poźniej zobaczę jaką spacerowkę wybraliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
hej Kobietki :) ja wreszcie laptop naprawiony i laczy sie internetem, wiec pisze :) wiem, ze nie wypada sie chwalic, ale dzis szczepienie i wazenie Esterki bylo i musze napisac ze przytyla tylko 300g od ostatniego miesiaca, oby tak juz zostalo :) Dziekuje Kochane za wsparcie mnie w tym temacie! :* 'miluskaaa' ja z tego Quinny baardzo zadowolona jestem, choc ma dwa minusy, ale to trochu i moja wina :( pozalowalam dolozyc troche wiecej kasy na Zapp Extra-on ma opuszczane cale siedzisko i jak maluch przysnie to klap, a ja musze jezdzic z przednim kolkiem w gorze :) no i za mala ta siatka na akcesoria, bo wrzuce kocyk, flasie z woda, swoj portfel, dwie zabawki i miejsca brak, ale tak to same plusy! Esterka go uwielbia, moze przez to ze tak sie dopasowuje do jej cialka, no i jezdzimy nim w mieszkaniu, a jej chyba tego brakowalo ;) Ja wracam tematem jeszcze do wrastajacego paznokcia, bo akurat wczoraj mialam zabieg :( bo juz mnie tak bolal palec ze jedynie moglam w balerinkach chodzic :( moze i pogoda jeszcze znosna, ale trochu nie pasowalo w jesiennej kutrce i takim obuwiu. Poszlam w piatek do rodzinnego i natychmiast kazal isc usunac.. troche strachu bylo, ale znieczulenie cyk i ciach palec oczyszczony, ten bol po zabiegu to nic w porownaniu do tamtego i rzecz jasna do porodowego ;) teraz za tydzien kontrol. Zaraz Was doczytuje Mamusie, co tam u Waszych robaczkow :) i jak Klusia juz sie ulula na nocke to jeszcze sie odezwe. Poki co zycze udanego wieczorku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
Hej mamusie :) Ja tu wypracowanie napisałam a kafe uznało mnie za spam :( No ale gołąbki już w piekarniku i cała reszta obiadu gotowa a mały śpi :) Pogoda jest beznadziejna więc dzisiaj prace domowe mnie czekaja wczoraj upiekłam łatwe i szybkie ciasto FALE DUNAJU a wygląda dość efektownie więc polecam :) My wczoraj pojechalismy jeszcze na wieczór na zakupy i udało mi się kupić ostatni prezent dla dzieciaczków :) a przy okazji mąż znalazł buciki dla małego i pomimo dużego rozmiaru kupilismy będzie na przyszły rok już :) oczywiście ja już nakupiłam kilka ozdób świątecznych ;) i bombek ale mamy dylemat z choinką czy mały nam jej nie przewróci więc chyba będzie trzeba zrezygnować z żywej a będzie sztuczna na szafce ;( a jak u Was z choinką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze pisać z przerwami bo ciągle mi spam wyskakuje :( schwEwa to super że już po zabiegu i teraz już po bólu byle teraz się dobrze goiło :) a co do wagi małej to super a jednak ją ograniczasz czy dajesz wszystko? co do wózka to właśnie wybrałam taki model by oparcie można było położyć bo mały na spacerach zawsze sie lubi zdrzemnąć no i koła w tej wersji są większe niż w innych spacerówkach a kolor wybrałam ciemny brązowy http://archiwum.allegro.pl/oferta/wozek-spacerowka-caretero-monaco-folia-pokrowiec-i2954415822.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie jakieś fajne przepisy na ciasteczka na święta? Bo wypadałoby mi jakieś upiec jak w domu siedzę :) a mąż je uwielbia :) Znałązłam nowe zajęcie a przy okazji może to być prezencik dla kogoś z rodziny http://www.youtube.com/watch?v=3HadAbG182w dostaliśmy taka w zeszłym roku od chrześniaka ale spadła i się posypałą a wyglądała pięknie i postanowiłam że też taką zrobie dla siebie i rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he ale sie rozpisałam :) miłego dnia Wam życze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) schwEwe - dobrze, że Esterce podoba się wózek, A to nie zaśnie jak nie jest całkiem na płasko ? Kurcze wzięłaś się w garść z tym paznokciem wstrętnym, może i ja powinnam, bo teraz niby jako takiego bólu nie ma ale to i tak nie wygląda zbyt dobrze, ja już dawno powinnam pójść bo problem mam od dłuższego czasu tylko tak raz lepiej a raz gorzej a w wakacje się nasiliło. Zmotywowałaś mnie. kla - u mnie w rodzinie często się robi fale dunaju ;) A tak to ja lubię proste ciasta w stylu szarlotka, sernik - moja mama jest mistrzem świata jeśli chodzi o te ciasta. Jadłam też przepysznego bananowca, nie lubię ciast z ciężkimi masami. Ja sama raczej nic nie będę piekła, nie w moim stylu to, zresztą piekarnik mnie nie lubi :P Wolę sałatki jakieś zrobić. Zresztą w mojej rodzinie jest tak, że mama i babcia i tak zrobią tego wszystkiego tyle, że trzeba później miesiąc jeść i nikt nie jest w stanie ich opanować. Choinkę raczej też będziemy mieli mała i sztuczną. O żywej to mogę sobie pomarzyć, może kiedyś na większym metrażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta choinka z makaronu jest świetna!! Może i ja wkońcu ruszę się i coś zrobię. O tak, składam oficjalnie obietnicę, że będzie taka :D Pokażę Wam zdjęcie jak już ją zrobię. Kla Ty to chyba lubisz takie manualne rzeczy :) I w ogóle po raz setny powtarzam, że jesteś bardzo ogarnięta :) Tylko gdzie ten spray kupić zielony???? Ja mam chwilę relaksu, Ala sobie śpi a ja popijam kawkę i jem słodkości trochę :) Byłyśmy na dworze przez godzinę. Zimno, wieje, Ala opatulona w kombinezon i z tą osłoną na spacerówkę nie ma wielkiego pola manewru więc albo spała albo straszyła - udaje potwora i takie śmieszne dźwięki ostatnio wydaje :) Obiad już zrobiony, także taki mini relaks mam :) Miłego popołudnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×