Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie dla mnie erotyka

Jak wyglada wasze zycie erotyczne

Polecane posty

Gość Nie dla mnie erotyka

Witam, Jestem w zwiazku od 4 lat. Ja mam 30 na karku, moj partner jest odemnie mlodszy. Nic nie idzie nam gladtko w zyciu, zawsze sa stresy i problemy. Praca jest jednym z nich. Jak byla stresujaca praca, to teraz w cale jej nie ma. Ja pracuje, on szuka. Oszczednosci maleja. Od dluzszego czasu sie nie kochamy Ja jestem zmeczona po pracy, on jest zestresowany. Nawet sie nam nic nie chce. Jak juz oklapne po kolacji to tylko mysle o spaniu. I tak codziennie. W weekend z rana, sa jakies tam przytulanki, ale nic konkretnego. Zreszta ja rano nie lubie nic robic. Nie czuje sie komfortowo. Czy tak wyglada zycie? Prosze o odpowiedzi osob dojrzalych. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wyglada zycie ztym ze my nie mamy stresów mamy prace reszta tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce się tylko z innymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze strach przed ciążą, a potem zapindol przy dzieciach. Moim zdaniem regularny i udany seks to jest tylko wymysł mitomanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dla mnie erotyka
O tak, ja w ciaze nie chce zajsc,ale my sie zabezpieczamy. Taaaaa, chce sie seksu, ale z innymi :D Nie osmielilabym sie, moge tylko pofantazjowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie przetyram w sieci i starczy ;) taki lajf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dla mnie erotyka
Ludzie co robia nagonke na seks sa walnieci troche. A kiedy slysze ze seks jest taki wazny, to sie we mnie gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat żonę i synka 5 lat. Po narodzinach młodego tak to było, stagnacja i dołowanie się. W pewnym momencie była już tragedia. Nic się nie chciało a seks to była tylko wymiana płynów. Teraz rada jak to odwrócić. Przestać się przejmować. Zabawić się z bitą śmietaną i dać się ponieść fantazji. Próbujcie wszystkiego najwyżej wam się nie spodoba. Albo się złamie albo się przełamie. Nam pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba walczyć z rutyna schematami,szarzyzną dnia powszedniego oddalenie się od siebie to gwóźdź do trumny pomimo zmęczenia,niechcieja,jakoś trzeba stworzyć swój mały światek,wygospodarować czas dla siebie,zrelaksować się i cieszyć się sexem no jak się ma z kim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×