Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stonkaaldonka

Wybielanie zębów

Polecane posty

Gość stonkaaldonka

Co sądzicie o zbiegu wybielania zębów? Czy ktoś z Was się na taki zabieg zdecydował? Od jakiegoś czasu się nad tym zastanawiam, bo koleżanka zrobiła przed świętami i przyznam, że efekt jest piorunujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asica788
Nie dla każdego ten zabieg się nadaje, ale dla wielu osób to jedyna alternatywa by mieć ładny uśmiech. Szczególnie dla osób palących czy pijących dużo kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieee,prosta alternatywa dla ładnego usmiec****est szczotkowanie zebów soda z woda utleniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłam w wakacje metodą pure light - nie polecam. Dentysta mi mówił, że szkoda zębów, a ja się uparłam. Teraz szkliwo mam zniszczone, a efektu wizualnego nie ma (tzn na tej ich 'próbce' niby się przesunął o kilka od odcieni, ale gołym okiem efektu nie widać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka19888
A gdzie Twoja koleżanka robiła ten zabieg? Ja też się nad tym zastanawiam szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonkaaldonka
Ona robiła w White&Beauty i wcale nie zapłaciła dużo, dlatego też się nad tym zastanawiam coraz poważniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponowane szczotkowanie zebow soda z woda utleniona jest debilizmem.To prosta droga do uszkodzenia szkliwa i to nieodwracalnego.Jesli chcesz mieć białe żeby i masz zdrowe szkliwo i przyzębia,zastosuj rozjasnianie nakladkowe lub lampa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam sie nad niczym nie zastanawiam tylko myje od czasu do czasu zeby soda oczyszczona z dodatkiem wody utlenionej i jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość Ty sama jestes debilizmem,jak mozesz tak mówić??próbowałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaaaaal
Ja miałem rozjasnianie w Łodzi na Piotrkowskiej.Rozjasnialem lampa i efekt jest super! Dokupilem jeszcze oryginalny mazak wybielający i nareszcie mam biały uśmiech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowanie rozjasniania nakladkowego lub lampy jest totalnym debilizmem to prosta droga do zniszczenia sobie przyzebia i choroby dziaseł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.01.14 [zgłoś do usunięcia] Michaaaaal Ja tez mam biały usmiech myjac sobie zeby soda oczyszczona z dodatkiem wody utlenionej, i naprawde sa super efekty,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soda niszczy szkliwo a efekt
Wybielania jest mizerny.Wyobrazam sobie jakie musisz mieć spustoszenia na szkliwie skoro nim ciagle trzesz.Damat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soda niszczy szkliwo a efekt
Ńie wiem po co piszesz takie bzdury,ze soda wybiela żeby.Zniszczylas sobie szkliwo i jesteś zła na świat za swą głupotę? Lepiej ci sie zrobi jak będzie miało wiecej ludzi zniszczone przyzębie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla Ciebie moze i efekt mizerny bo masz ciemne koscia,ale mi wybiela doskonale szkliwo jest nienaruszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soda niszczy szkliwo a efekt,to Ty piszesz bzdury,nie znasz sie to sie nie wypowiadaj,wiem co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soda oczyszczona i woda utleniona Możesz przygotować w domu wybielającą pastę do zębów. W tym celu zmieszaj dwie łyżeczki sody oczyszczonej z dwiema lub trzema łyżeczkami wody utlenionej. Konsystencja mieszanki powinna mieć gęstość podobną do gęstośc****sty. Aby zneutralizować zapach, można dodać do mikstury odrobinę pasty do zębów. Szczotkuj nią zęby przez dwie do trzech minut, a następnie użyj zwykłej pasty. Powtarzaj zabieg co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak mozna mnozyc bez konca,a najlepiej wypróbowac samemu a efekty sa naprawde zadziwiajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta..czyście tak żeby z soda oczyszczona a potem zobaczycie co to znaczy nadwrażliwość.Powolujesz sie na dr.kevina z USA a czy byłaś na jego stronie? Czytałas co ma do powiedzenia czy tylko opierasz sie na pseudo informacyjnej stronce dla gimbaz? Gdzie tam jest napisane o takich pożal się boze wynalazkach jak czyszczenie zebow soda?? Pisze tylko o wybielaniach zebow lampa i o pięknych licowkach,poczytaj u źrodła a nie opierasz sie o jakieś bzdury wyczytane w bravo girl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno soda nie ma działania wybielajacego tylko czyszczące.Czyli scierasz sobie osad z zebow bez efektu wybielania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale skoro lekko scierasz sobie osad i kamien nazebny odkrywasz prawdziwa biel swoich zebów,a woda utleniona dopełnia pieknego efektu,denysci tez sciaraja specjalnymi pastami i kamieniami ,to dopiero niszcza szkliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od razu widac ,ze nic nie wiesz na temat materiałów stomatologicznych jak i procedur. Skaling i piaskowanie nie niszczy szkliwa a tylko oswobadza przyzebie ze szkodliwego osadu i kamienia.Polerowanie zapewnia idealna gładkośc.Zreszta nie bede ci tego tłumaczyła ,idz i ścieraj sobie szkliwo soda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz mi tego tłumaczyc wole scierac soda niz niszczyc szkliwo u dentysty,a Ty za to wiesz wszystko,jaka madralinska sie znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soda oczyszczona i woda utleniona Możesz przygotować w domu wybielającą pastę do zębów. W tym celu zmieszaj dwie łyżeczki sody oczyszczonej z dwiema lub trzema łyżeczkami wody utlenionej. Konsystencja mieszanki powinna mieć gęstość podobną do gęstośc****sty. Aby zneutralizować zapach, można dodać do mikstury odrobinę pasty do zębów. Szczotkuj nią zęby przez dwie do trzech minut, a następnie użyj zwykłej pasty. Powtarzaj zabieg co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudowne domowe sposoby. Ja nie wierzę w to, prędzej sobie można zrobić krzywdę, a nie pomóc. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Zdecydowałam się na wybielanie lampą UV (http://www.vipdental.pl/Laserowe-Wybielanie-zebow-slaskie,m2,s15.html) i efekty widziałam od razu. Mam zamiar jeszcze raz powtórzyć zabieg, zeby uzyskać jeszcze lepszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nie bawiłam w samodzielne wybielanie tylko pojechałam od razu do gabinetu stomatologicznego http://www.viscardi.com.pl/ i tak zostałam poddana zabiegowi wybielania zębów. Taki zabieg w gabinecie jest bezpieczny i fachowo przeprowadzony. W końcu lekarz sam oceni czy zęby można poddać wybielaniu, czy nie są zbyt kruche, uszkodzone, wrażliwe, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wakacje byłam w gabinecie stomatologicznym w Katowicach http://top-dent.katowice.pl/ na wybielaniu zębów. Zabieg jest super. Efekt wybielania jest widoczny od razu. Wybielanie nic nie boli i jest całkowicie bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybielanie zębów jest bezpieczne tylko w gabinecie stomatologicznym. Inne domowe metody nie polecam bo można sobie uszkodzić płytkę i szkliwo. Wybielałam żeby w Ostródzie w gabinecie stomatologicznym Jardent http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl i jestem bardzo zadowolona z efektu i ze śnieżnobiałych zębów. W końcu mogę się uśmiechać bez skrępowania. Białe zęby to podstawa higieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×