Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotne matki to najgorszy sort kobiet

Polecane posty

Gość gość

Faceci i tak nigdy nie pokochają tych bękartów. Faceci wolą kobiety bezdzietne. Faceci chcą zacząć związek od schematu 1+1 a nie od razu rzucać się na głęboką wodę i zgrywać tatusia dla obcego dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to najpierw się zastanów jak określisz facetów, którzy porzucaja kobiety z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie lubią "facetów" poniżej 180cm Kobiety wolą przystojnych mężczyzn Kobiety wolą faceta który nie jest c**ą ma odpowiednią prace i wynagrodzenie Kobiety wolą facetów z klasą- czyli nie lumpów którzy piszą " sort kobiet" Wiec nawet u samotnej matki szans nie masz :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem taki odpad znajduje sobie nowego faceta, bierze z nim slub na ktory uprzednio naciska i potem jeszcze zmienia dzieciakowi nazwisko na nazwisko meza. na pokaz. zeby ludzie mysleli ze to rodzina, ze nie popuscila innemu, nie nie jest po rozwodzenie. hipokrytki katoliczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie odpowiadajcie na takie głupie zaczepki moim zdaniem to i tak tylko prowokacja która ma podnieść ciśnienie na forum, które coraz gorzej przędzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale samotna matka już nie może sobie przebierać w mężczyznach jak sprzed okresu ciąży, nie oszukujmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwódkaaaa
co do autora to temat samotnych matek nie powinien go interesować, i tak żadna na niego nie spojrzy, podobnie jak każda inna kobieta... a co do atrakcyjności kobiety to nie ma większego znaczenia czy jest sie panną, mężatką czy samotną matką. Kazda kobieta interesuje się innym typem mężczyzny i ma różne oczekiwania. Nie wyobrażam sobie żeby samotna matka zainteresowała się szczawiowatym lub zdziadziałym kawalerem, który pewnie jeszcze mieszka u mamusi. Ona juz dziecko ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nie ma znaczenia? przecietny facet szybciej zainteresuje sie panna czy rozwodka niz matka z dzieckiem, zejdz na ziemie halooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ta matka jest atrakcyjna to może przebierać w facetach, a pasztet nawet dziewiczy nigdy nie bedzie atrakcyjny la faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na pewno moze przebierac hahaha. idz walnij baranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam samotną matką i co??? mam męża rodzinę i przynajmniej nie męczę się z jakimś dupkiem :p i tylko pusty KTOŚ może uważać że samotne matki to gorszy sort ale jak wiadomo każdy sądzi po sobie:p i bardzo przepraszam ale nawet jako samotna matka nie narzekałam na brak zainteresowania:) powiem więcej, dziecko uratowało mnie przed zwiazaniem się z właśnie takim dupkiem, gdyby nie ono nie pokazałby swojego prawdziwego oblicza choć na początku cudze dziecko mu nie przeszkadzało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i właśnie PRZECIĘTNY FACET wybierze pannę bez dziecka, ale jak samotna matka znajdzie faceta który pokocha ją i dziecko to nie będzie to jakiś przeciętniak z d**y wzięty:p co to tylko na łatwiznę i ładne cycki idzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie to tłumacz samotna mamusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jeżeli ta matka jest atrakcyjna to może przebierać w facetach, a pasztet nawet dziewiczy nigdy nie bedzie atrakcyjny la faceta" x oszukuj się dalej, zlewie na spe/rmę. każdy facet wybierze DO ZWIĄZKU kobietę bez dziecka, a już o dziewicę będą się zabijać. Natomiast samotną matkę można kilka razy bzyknąć niezobowiązująco i poszukać sobie lepszej do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha już się zabijają o obleśna dziewice której nawet nikt nie tknie z odrazy Ale kompleksy masz co samotna atrakcyjna sprzatneła ci faceta który nawet nie splunie teraz za tobą wiemy już się żaliłaś pasztecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra... Ludzie, w miłości nie rozchodzi się o jakieś pierdoły. Spójny charakter, odrobina atrakcyjności i jest miłość a nie pieprzycie o jakichś dziewicach, nie dziewicach, matkach nie matkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Haha już się zabijają o obleśna dziewice której nawet nikt nie tknie z odrazy Ale kompleksy masz co samotna atrakcyjna sprzatneła ci faceta który nawet nie splunie teraz za tobą wiemy już się żaliłaś pasztecie." x nikt mi nie sprzątnął żadnego faceta, nie jestem pedałem. piszę to co myśli każdy zdrowo myślący facet. żaden nie chcę kobiety z przychówkiem. każdy woli bezdzietną, nikt nie chce być jeleniem który łoży na bachory jakiegoś bumelanta który się spuścił w kobietę, a jak zabaweczka się zepsuła, bo zaciążyła to poszedł w siną dal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak autor myśli 98% facetów te 2% to bezpłodni, prawiki i nieudaczniki, chociaż nawet oni chcieliby mieć nieródkę ale wiedzą że nie mają szans to chwytają się gorszego sortu, czyli samotnych matek, grubasek, starych desperatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rozwodnicy to dopiero dno. Jeszcze nie stac ich na utrzymanie dzieci bo na byle bachory musza lozyc. I co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem samotna matka,a w sumie byłam i miałam naraz 2 adoratorów ,prześcigali sie w znoszeniu prezentów dla synka. Dziś jestem z jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotne matki to sort dla nieudaczników. prawdziwy mężczyzna weźmie sobie kobietę bez przychówku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem własnie prawdziwy facet potrafi zaakceptowac czyjeś dziecko i wychowywac jak swoje,podziwiam takich męszczyzn,mój w zyciu by na cos takiego nie poszedł,ale jaki to typ poznałam po fakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tato zmarł. Moja mama była samotną matką czemu jest gorsza i czemu jestem bękartem? Wyszła drugi raz za mąż i mam teraz jeszcze brata, mojego ojczyma nazywam tatą, mam super rodzinę. Nie rozumiem tego chamskiego podejścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet nie pokocha cudzego dziecka bo to nienaturalne. takie dziecko może jedynie zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowno prawda!!!sam zwiazalem sie 6 lat temu z kobieta ktora miala synka i kocham go jak wlasnego zaznacze ze mam nia corke i syna kocham ich jednakowo wiec nie p********e glupot same bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotna matka moze byc dla kogos partnerka, jezeli jest wyksztalcona i dobrze zarabia. Bo jezeli szuka portek, aby utrzymal ja i jej progeniture to tak troche kure/wsko brzmi :O A kobiet niezaleznych jest maaaalo, reszta to picze bez zadnych wartosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy nie Jesteście kobietami tylko zużytymi burkietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam, wcale nieprawda. Ja tez jestem samotna matka, na dodatek adpcyjna. Adoptowalam coreczke. I w oczach mojego obecnego partnera bardzo uroslam jak sie dowiedzial ze sama wychowuje dziecko i to jeszcze adoptowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz o wartości kobiety nie decyduje to ilu chłopców chce ją mieć. Chłopców, bo mężczyznom dzieci nie przeszkadzają. Wolałabym być samotną matką niź workiem na spermę dla jakiegoś gogusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy tak piertolą głupoty ze szok. Jak poznasz dziewczynę to nie patrzysz czy ma dziecko czy nie. Nie jest jakaś wybrakowana, po prostu pomyliła sie w zyciu. Dziecko... Może to źle zabrzmi ale to moim zdaniem troche jak adopcja. Adoptowane dziecko kochasz to dziecko twojej kobiety z innym tak samo. Ty wychowasz i dasz szczęście i możesz czuć sie ojcem. Takie moje zdanie. Osobiście nie chciałbym młodej mamy ale ze względu na mnie. Autor widać przesączony nienawiścią i bólem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×