Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 miesiace po porodzie a ja w ciazy

Polecane posty

Gość gość

Jak to mozliwe? Kochalismy sie raz z zabezpieczeniem prezerwatywa. Lekarz kazal odczekac ok 6 miesiecy bo urodzilam w 24 tygodniu. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miało byc POP
masz to potwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się miewa dziecko ? Ostatnio w szpitalu była mama dziewczynki której dziecko wazyło tylko 980gram! Teraz to kilkuletnia dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezerwatywa zabezpieczylismy sie. Nie pekla nie zsunala sie. Wczoraj zrobilam bete dzis odebralam wynik 679. Mialam tylko jeden okres po porodzie. Boje sie okropnie bo dziecko stracilam przez ten szybki porod. Chcielismy poczekac troche a tu szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję,na pocieszenie powiem,że moja koleżanka rodziła rok po roku, luty 2009, luty2010, czerwiec 2011. Miała 3 cesarki. Co prawda jej dzieci urodziły się w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje że beta Ci nie opadła od czasu ciąży w gumce nie mogłaś zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziecko nie żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdź u lekarza, teraz to mogą być zmiany hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też się wydaje, że to po tej ciąży jeszcze może być...tym bardziej że porod przedwczesny...a jakieś objawy czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzilam silami natury. Mialam okres jeden po porodzie, drugiego nie dostalam juz, wiec zrobilam test. Wyszedl pozytywny to poszlam na bete i taki szok. Mozliwe ze beta nie spadla po porodzie tyle czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zrobić kolejną i sprwdzić czy rośnie czy jest na tym samym poziomie. Albo na usg innego wyjścia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak coreczka zmarla zaraz po porodzie :(. Wlasnie mam obolale piersi i takie napuchniete a mialam juz ladne normalne bo bralam lek na zatrzymanie laktacji i piersi byly normalne. I mialam ostatnio takoe dziwne uczucie pare dni po stosunku jakby mi jajniki sie przesuwaly zwlaszcza lewy. I teraz mam takie bole delikatne jakby na okres ale troche inaczej jak w tamtej ciazy na poczatku.i bialy sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi bardzo z powodu córeczki :( Nie martw się na zapas lrkarze czasami dają taki termin na wyrost. Będzie dobrze, chociaż mało prawdopodobne że zaszłaś od tego jednego stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje. Jutro powtorze bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie możliwe,żeby beta tak wysoko utrzymywała się po 3 miesiacach od poprzedniego porodu. Autorko będzie dobrze,myśl pozytywnie i uważaj na siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jak beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłaś betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Byłam na becie. Za chwilę jadę po wynik, udało mi się ubłagać żeby był na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odebrałam wynik bety 1681. Szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję, też jestem po przedwczesny porodzie i taka wiadomość jak Twoja by mnie ucieszyła. A mogę zapytać, czy o pierwsze maleństwo długo się staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to możliwe że z gumką zaszłaś w ciąże? jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia jak zaszłam w ciążę. Kochaliśmy się z mężem tylko raz, zabezpieczyliśmy się prezerwatywą. Nie zsunęła się ani nie było widać pęknięć żadnych. O pierwszą ciążę staraliśmy się ok 2 lata. Jestem w szoku i okropnie się boję co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy znacie kogoś komu udało się donosić drugą ciążę szczęśliwie po porodzie przedwczesnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jak czasami coś jeb nie cie to aż głowa mała!!! 3 mies po porodzie beta by wynosiła prawie 700...jakie wy głupie jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam, moja kolezanka urodziła w 7 miesiacu martwą córeczkę a teraz zaraz bedzie rodzić drugą, zdrową !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam w drugą ciążę 2,5 miesiąca po porodzie.Pierwsza ciąża na podtrzymaniu,druga również.Także,nie obawiaj się tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×