Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletki na odchudzanie

Polecane posty

Gość Celina79
Od miesiąca biorę slimcea, z wagi ubyło mi 3,5 kilograma, obniżone łaknienie, ogólnie działa ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roboona
Poczekaj na dalsze rezultaty, jest jeszcze lepiej :) z slimcea przy odpowiednim nastawieniu można bez problemu w 3 miesiące schudnać pod 15 kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia84
Ja sobie bardzo zachwalam właśnie slimcea, 3 miesiące tabletek, dieta i ruch, naprawdę szybko minoł ten czas i 11 kilogramów w dół, żadnych nie pożądanych efektów :) to jest to czego się oczekuję właśnie po takich tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YZX
Też jestem za slimcea, chudłam dzięki niej w 2 miesiące 8 kilogramów, a zostało mi jeszcze jedno opakowanie, akurat skończe przed wyjazdem na wkacje z rodziną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilu, spier... z tym swoim Slimcea, jedno wielkie gówno, takie jak ty palancie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilunia
Jedyne co brałam to Foreverslim i są to tabletki wspomagające odchudzanie a nie tabletki odchudzające.Trzeba być na diecie trzeba się ruszać ale dieta przy tych tabletkach jest zdecydowanie łatwiejsza i spadek wagi większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerka
Czasami śmieszą mnie wasze komentarze, nie wiem nigdy nie stosowałam tego forever coś tam może i działa, w każdym razie brałam slimcea, i wiem że na niej można polegać 3 miesiące= 10 kilogramów mniej, to również jest suplement wspomagający odchudzanie, gdzie stosuję się diete i ćwiczenia, dodam żadnych efektów ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerka
A poziom osoby wyżej jak widaćm i nie mówie o komentarzu forever jest bardzo wysoki,takim osobom można ufać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamciahot
Brałam slimcea i złego słowa nie powiem na ten suplement, obniżone łaknienie i gubienie kilogramów, a o to przecież w tym wszystkim chodzi :) osobiście udało mi się z niaschudnąć 9 kilogramów w czasie pełnej kuracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzaczka32
Bo każdy kto brał slimcea, na nią złego słowa nie powie sama ją brałam i wiem co mówie :) dieta sport i slimcea to idealnie dobrana tercet :) schudłam 12 kilogramów i jest feest kozacko na luzaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KafeteriaPL
W tym momencie osoba podszywająca się pod administracje kafeterii popełniła przestępstwo, żadna informacja o sprawdzenie ip nie została wysłana, zostało to sprawdzona, pozatym oczernianie firmy również podlega pod przestępstwo, szczególnie w tym przypadku bezpodstawne oczernianie, jeżeli osoba nie zaprzestanie pisanie tego typu komentarzy zostanie namierzona i doprowadzona do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nyrkowa
Jeżeli chodzi o slimcea, to jest bardzo dobrym suplementem,jeżeli ktoś liczy na taki efekt jak mój czyli utrata około 10 kilogramów, może się spokjnie zastanowić nad kupieniem tego preparatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Tobą, na mnie slimcea też zadziałała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrotkowa
duzo piszecie o slimcea, nigdy nie probowalam. jej gloownym dzialaniem jest zbicie checi na jedzenia tak? internet szeroki i gleboki a w tych szerokosciach udalo mi sie tez skupic uwage na innych, wszystkie dosc podobne. Ale przeczytalam jedna bardzo wazne rzecz, ze hormon wzrostu pozwala na spalane tkanki tłuszczowej, ze meczenie sie na silowni do upadlego wtedy jest juz zbedne. GDZIE JA DOSTANE TAKI HORMON????? sth znajde takie cos w jakiejs suplementacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzyjajaąca
to jest jedno z działań slimcea, nie dosyć że obniża łaknienie to pomoga spalać tłuszcz i ogólnie wspomaga nam się odchudzać, w sumie tonawet nie wiem do końca jak to działa ale takmi się wydaje bo biorąc ją w 3 miesiące 11 kilogramów poleciało w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nanananaan slimcea, dzięki niej teraz czuję się lekka jak motylek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działanie slimcea, hmm jestem jego pewna w stu procentach, z początku sceptycznie podchodziłam do tych tabletek, ale z resztą chyba jak każdy, okazało się że nie potrzebnie, bardzo dobrze na mnie wpłyneły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea pomogła mi schudnąć 9 kilogramów, i akurat tak wyliczyłam że kuracje skończyłam tydzień przed ślubem siostry, zaraz jade kupić sukienke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór jeżeli chodzi o suplement na odchudzanie dla mnie jest prosty , po tym jak skorzystałam z slimcea wiem co moge polecać znajomymi co rzeczywiście może wspomgać sam proces,bo ewidentnie bez jakiekjkowliek diety i ruchu się nie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dora
Ja polecam African Mango, nie trzeba się katować a stosując proste zasady żywienia chudnie się naprawdę. Jestem żywym dowodem na, zamawiałam z tej strony http://nplink.net/btkjP7vM Zamawiałam z tej stony, bez zadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna230
Oooo ja również polecam Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl na tej stronce zamawiałam Super Ceny! A do tego schudłam dzięki nim 32kg w 4 miesiące! myślę że to piękny wynik;) sama uśmiecham się do siebie jak przeglądam się w lustrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre i sprawdzone tabletki na odchudzane:

www.dietalux.wordpress.com

Gorąco polecam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×