Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barbie80

Amalian SF opinie

Polecane posty

Gość barbie80

Dziewczyny podzielcie się proszę opinią o wypełniaczach zmarszczek amalian SF. Z opisów bardzo fajnie to się przedstawia a jak jest w rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżela76
Pol roku temu moja dermatolog powiekszyla mi usta tym preparatem. Efekt nieziemski - jedna amplulka wystarczyla na kontur i wypelnienie. Wg mnie dłużej utrzymuje sie niż juvederm. Wcześniej miałam powiększane usta juvederm smile i efekt utrzymywal sie około 4 miesięcy. W jakiej klinice chcesz powiększyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to powiększyć? Zmarszczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrWroński
W praktyce przedstawia się to też bardzo dobrze. Cząsteczki kwasu hialuronowego zawarte w preparacie otoczone są wodą i dzięki temu nie chłoną wody po zabiegu = brak opuchlizny i natychmiastowy efekt. Dzięki metodzie sieciowania hydrofilowego preparaty SF są miękkie tzn bardzo łatwo się je wstrzykuje = duży komfort pracy lekarza. A duży komfort = dobra kontrola nad efektem, mało bólu itp. I jeszcze jedna istotna zaleta, dzięki swojemu nawodnieniu są bardzo naturalne i dobrze przyswajalne przez skórę = brak reakcji ubocznych. Jedyna dla mnie niewiadoma to długość utrzymywania się efektu. Wg producenta 8 miesięcy = bardzo przyzwoita. Ale tego jeszcze nie mogę potwierdzić bo pierwszy zabieg na tej linii zrobiłem 4 miesiące temu. Po 4 miesiącach efekt nadal dobry ale czy utrzyma się kolejne 4 zobaczymy. Zapraszam na zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżela76
Powiększa się usta i wypełnia zmarszczki tymi samymi preparatami;) ja akurat miałam powiększane usta preparatem amalian o którym wspomniano wcześniej i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrWroński
Do znacznego powiększenia ust SF nie polecam. On daje delikatny efekt. Ja osobiście taki zawsze rekomenduje bo jest naturalny. Usta wyglądają dużo lepiej a jak inni na Ciebie patrzą to widzą, że coś w Tobie się zmieniło ale nie do końca wiedzą co. Wiedzą tylko tyle, że świetnie wyglądasz. Jeśli mimo to pacjentki chcą mieć mocno powiększone usta to oczywiście jest sporo preparatów, które można zastosować. I Restylane i Juvederm i Princess, a jeśli chodzi o wymienioną w temacie markę Amalian to najlepszym do tego typu zabiegu jest LT beauty lips a nie SF natural lips. A tak na prawdę po co tu takie pytania zadawać? Zaufajcie swojemu lekarzowi, poleci to na czym mu się najlepiej pracuje. A jak najlepiej się pracuje tzn że efekt będzie najlepszy i Wy będziecie zadowolone. Pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo79
na stronie amalian.pl można zgłosić się na darmową konsultację online. Dostajesz rekomendacje zabiegów, razem z wyceną. Lubie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy pacjentów z powikłaniami po zabiegach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Mamy na celu ustrzec innych przed wykonywaniem zabiegów u osób nieurpawnionych do ich wykonywania oraz przed tymi które ignorują swoich pacjentów pozostawiając ich bez pomocy. Masz powikłanie lub podejrzewasz, że możesz borykać się z takim problemem. Przyslij zdjęcia i krótki opis na info@feelbeauty.eu http://feelbeauty.eu/articles/show/id/487/koniec-z-udawaniem-ze-powiklania-nie-istnieja-w-medycynie-estetycznej-koniec-z-zabiegami-u-osob-nieuprawnionych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zdjęciach można zarobić, tylko trzeba być przebiegłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcia wysłać - dobre sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny preparat ! robię zabiegi od kilku lat poprawiając wygląd ust aby były nawilżone , pełniejsze - każdy inny preparat powodował ból po zabiegu , opuchnięcie , dyskomfort - po tym zabiegu amalian sf 14 - zero efektów opuchlizny , bólu, można śmiało iść na imprezkę. wypełnia jednolicie , naturalnie .usta są miękkie . planuję z tym preparatem , tylko stężeniem większym wypełnić linie marionetki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 2,5 h po wypelnieniu ust preparatem Amalian (iniekcja bez znieczulenie) 6 wkluc -cala ampulka.Wygladam normalnie,nie jestem opuchnieta,nie ma tez zadnych siniakow.Fakt,czuje lekki bol,ale normalnie mowie i spozywam napoje.Domownicy nic nie zauwazyli,a ja widze efekt pelniejszych,ale naturalnie wygladajacych ust (zadnego kaczego dzioba). Jak na razie jestem mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×