Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eluana

Segregacja

Polecane posty

Niekoniecznie o to :D W każdym razie z tego co piszesz, mogę wnioskować że dzięki zwiększonej ilości snu czujesz się trochę bardziej zrelaksowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, czuje sie trochę lepiej.:) Czasem jeszcze bywam smutna, ale separacja od zakazanego obiektu westchnień powoli daje rezultaty, więc jest światełko w tunelu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zawsze wymaga czasu. W serialu "Seks w wielkim mieście" bohaterki twierdziły, że żeby się odkochać, potrzeba co najmniej połowę czasu jaki ta osoba Ci zajęła. Czyli: byłaś z kimś 2 tygodnie, potrzebujesz tygodnia żeby zapomnieć; ale jeśli to były 2 lata, możesz potrzebować kolejnego roku żeby odzyskać spokój ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie leże z namiotem na kołderce może któraś pani mi go rozładuje :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.. :D te mądrosci z seriali;) Nie bylam z nim długo, bo szybko dowiedziałam.. Ale było trudniej, niż przy dluższych znajomościach. Dalej nie jest lekko, ale zaczynam widziec cień nadzieję.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też traktuję te wyliczenia z przymrużeniem oka. Ale z tego co pisałaś w różnych miejscach, widać że byłaś naprawdę mocno zaangażowana w tę relację i że wciąż masz z tym duży problem. Więc mogę przypuszczać, że przed Tobą jeszcze długa droga. O ile nie zdarzy się coś niespodziewanego (nigdy nie mów nigdy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu trafiłam na ,,swojego'' faceta. Tyle, że nieco poniewczasie. :O Droga przede mna bardzo długa.. Najlepszym testem będa dla mnie jego zbliżające się urodziny i Walentynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno we Wroclawiu nie byłam, ale swojego czasu był dla mnie niezłą szkołą życia..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tylko Ci się wydaje, że trafiłaś na tego jedynego, bo byłaś oszołomiona "chemią" i tak właśnie chciałaś go widzieć. Pamiętaj, że ten człowiek oszukał Cię i wykorzystał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam, by mnie wykorzystał. Oszukać też mnie nie oszukał. Przecież mnie nie okłamał w kwestii swojego stanu cywilnego. Jego wady też rozumiem, bo mam bardzo podobny typ psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam, ze nie wiedziałam o żonie. Nie przyszlo mi do glowy, że moze ją mieć, a on sie nie spieszył z poinformowaniem mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak mam interpretować? Dlaczego mam go źle oceniać? Dlaczego mam go w ogóle oceniać, skoro rozumiem co nim powoduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory że się wtrącę ale przyznasz że nie był z tobą całkiem szczery bo chyba widział twoje zaangażowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie zaangazowanie? Jak mógł widziec moje zaangażowanie? Do tej pory nie zna moich uczuć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i imam nadzieję, że tym machaniem sie jeszcze ze mną nie żegnasz.:( Tak dobrze się z Toba rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gołym okiem widać jego nieodpowiedzialność. Traktował cię przedmiotowo. Jak długo byliście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żegnam :) Lubię z Tobą rozmawiać, ale na inne tematy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawiązując do pewnego polityka, nieważne jak zacząłem, ważne jak skończyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co segregujemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadziorna?? No coż, biorac pod uwagę, ze rzady tego faceta, to było prawdziwe cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×