Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eluana

Segregacja

Polecane posty

Jak krzaki nie będą przytulne to najwyżej zostaniemy w samochodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Eluana i o to chodzi właśnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest cieplo można się tam fajnie zabawić i raczej nikt nie przeszkodzi.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno mężczyzna który nie jest trochę tajemniczy, przestaje być atrakcyjny :P A na niektóre pytania nie mam ochoty odpowiadać na forum, wolałbym żebyś zapytała na priv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz dopiero wyczucie.:P Akurat chwilowo sie obrobiłam i ponownie tu zajrzałam.;) Choc muszę sie przyznać, że zaglądam głównie z niecierpliwością czekając na odpowiedź ,,Purpurowej Łzy'', która raczej szybko mi nie odpowie, bo pewnie dalej nie widzi, gdzie sie wysypała.:P Szkoda, bo od soboty mnie tu dłużej nie bedzię, wiec pewnie nie zdązę tej śmiesznej ,,dyskusji'' dokonczyć. Nie pisze na gmaila.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. mmsów nie wysyłasz, na gmaila nie piszesz... ciężka sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano widzisz. Głównie dla odskoczni tutaj jestem. To forum bardzo relaksuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podobnie jak ja :) Forum relaksuje, ale mimo wszystko... nie można przesadzać z otwartością na swój temat :P Więc, skoro nie widzisz możliwości rozmowy "w cztery oczy" to pozostanę tajemniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem szczera, nie udaję... dlatego nie mam problemu z otwartością na forum. Danych osobowych przecież nie podaję, a przez to, że nie zmyślam, nie boję się ,,złapania na wykroku'';) Jak pewnie zauważyleś, guzik tez obchodzą mnie wszelkie połajanki, co najwyżej spojrzę litosciwie, bo taka osoba poniża siebie, nie mnie.:) A wracając do tematu- nie pytam o dokladną nazwe miejscowosci(jesli mieszkasz w mniejsze- tez bym nie podała), ani jakieś dane, po których można by Cie rozpoznać. Pytam o województwo, ewentualnie nazwe sporego miasta.:) Ale jak nie chcesz, nie odpowiadaj. Dalej bedę lubila z Tobą rozmawiać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, prawie pięć godzin temu pisałaś że już jesteś na nogach :P ale od tego czasu mogłaś sobie spokojnie przysnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio na bezsennosć nie narzekam.:) Chyba nawet odsypiam te minioną.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze. A śni Ci się coś zasługującego na zapamiętanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×