Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jajniki

Polecane posty

Gość gość

Cześć kobitki!! Mam problem.. wiem, że ten temat pewnie nie raz się już pojawił.. ale nie wiem co robić.. w listopadzie ubiegłego roku kochałam się z mężem dzień po miesiączce. Nie skończył w środku, dopiero po jakiś 2 minutach na zewnątrz. Wiem, seks przerywany - głupia forma 'zabezpieczenia'.. Przestraszyłam się, że mogę być w ciąży.. zrobiłam kilka testów. 2 pozytywne, 4 negatywne. Pozytywne pojawiły się w dniu po odczulaniu przeciwalergicznym i podejrzewam, że w szczepionce coś było, że wywował on pozytywny wynik.. może tak być? Mam nieregularne okresy i bardzo bolesne. W grudniu po tym całym zdarzeniu dostałam normalny okres. Pojawił się w 28dniu cyklu i trwał 4dni, był jak zwykle. Kobitki.. świruję dzisiaj.. okresu miałam dostać 2 dni temu.. wiem, że mam nieregularne ale powinnam już mieć.. od paru dni bolą mnie piersi i kłują jajniki.. nie cały czas, ale momentami.. Myślicie, że mogę być w ciąży po tym listopadowym wybryku? Nie jesteśmy jeszcze gotowi na dziecko.. Dostaliśmy nowe mieszkanie i chcieliśmy je 'ochrzcić' ale mamy jeszcze tyle wydatków, że nie możemy teraz jeszcze odkładać na wózek.. Do ginekologa pójdę w przyszłym tygodniu jak nie dostanę @.. ale co Wy o tym myślicie? Świruję już... smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×