Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P atrycja

skuteczne CV

Polecane posty

Czy samo CV wystarczy, aby ktoś nas wyłapał na 1. etapie rekrutacji? Czasami tak. Czasami jednak warto postarać się o wzbogacone CV. Metody są różne. Niektórym sprzyja szczęście, inni szukają znajomości. Niektórzy mają niestandardowe pomysły. W latach 90-tych w Stanach dołączano do CV podwiązki lub prezerwatywy oraz inne ciekawe elementy o charakterze seksualnym. Przy kilkuset aplikacjach o pracę, takie metody mogły na samym początku być dość zaskakujące, ale też skuteczne. Desperacja bywa ogromna, ale czy aż takimi aktami desperacji trzeba się wykazywać./z: tomastest.eu/ Ja nie dołączałam podwiązek do CV, postawiłam na układ strony i napisanie uczciwie, czym się interesują, zamiast stawiać na coś modnego i chwytliwego. Ale czasami mam wrażenie, że wysyłam CV dla samego wysyłania. Po pierwszej 100 już tak to nie martwi, człowiek przywyknął, ale jednak boli :) A wy macie jakieś chwyty na swoje CV, żeby było zauważone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczki na dekolcie
nie wiem, w rzyciu nie pisalem cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce mi sie pisac ale
jak szukalam pracy mialam pod kazda oferte spersonalizowane CV i chodzilam na rozmowy 2 x dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedzieć, bo ja nie personalizowałam i chodziłam raz na pół roku na rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza1234
wiesz wydaje mi się ze to zależy trochę od szczęścia..niektórzy maja po prostu tak ze praktycznie nic nie robią a życie im samo się układa z górki..a ci co się starają jak mogą,chcą coś osiągnąć.. to nikt im nie pomoże, i tyrają jak woły..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, ostatnio na GL ktoś napisał, że uczniowie piątkowi pracują dla trójkowych :) i coś w tym jest. Jednocześnie są pewne sztuczki ułatwiające przejście rekrutacji. I o nich bardziej chciałam tu rozwinąć temat. Żeby inni mogli korzystać, może to coś pomoże... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×