Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta z miasta K

Wystarczy

Polecane posty

Gość Kobieta z miasta K
Mysle ze tylu w procentach zadluzonych ludzi to Polska nie ma Jednak sa ci biedni i ci naprawde bogaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta z miasta K No widzisz jednych stac aby zaplacic w tysiacach a ciebie na zakupy w Lidlu po przecenie 30% xxx Mnie jest stać na wszystko czego zapragnę, ale na qrwe nie wydam nawet złotowki, bo: 1. mogę takie mieć na pęczki i za darmo - same się proszą niejednokrotnie 2. nie pragnę qrwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy przypadkiem teraz stary konie nie walisz i marzysz o tym co tu napisales buahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z miasta K
@ gosc : Mnie jest stać na wszystko czego zapragnę, ale na qrwe nie wydam nawet złotowki, bo: 1. mogę takie mieć na pęczki i za darmo - same się proszą niejednokrotnie 2. nie pragnę qrwy No prosze sa i szcesliwcy tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie, bo miałem fajny seksik z żoną w nocy i rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie z czyja zona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy przypadkiem teraz stary konie nie walisz i marzysz o tym co tu napisales buahahahahahahahah x i czego rżysz jak kobyła dopychana przez stado ogierów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z miasta K
Zona ma ten przywilej ze za darmo daje a wlasciwie trzeba ja tylko utrzymac w kuchni przy garkach jakos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie z czyja zonausmiech.gif xxx No przecież nie z twoją tłumoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Mysle ze tylu w procentach zadluzonych ludzi to Polska nie ma Jednak sa ci biedni i ci naprawde bogaci. " no faktycznie pani socjolog, żeby dojść do takich odkrywczych tez to trzeba długo studiować k***sologię stosowaną na Wyższym Uniwersytecie Burdelnictwa, ale lepiej nie zaprzątaj sobie głowy tymi sprawami bo mózg ci się zagotuje i umrzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba bym się porzygał jakbym mial iść pieprzyć jakąś flame co daje każdemu za pare groszy i jeszcze za to mialbym zaplacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z miasta K
Pewnie nie miales takowej okazji jeszcze:) umyj sie i odkryj siebie w sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z miasta K
Kazdy ma prawo do tego w czym sie najlepiej czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też sie dobrze czuje bez majtek. Ale nie w robocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kobiet puszcza sie po kryjomu tego nie wiecie nawet twoja zona rogi ci robi jesli jest fajna brzydkie w domu siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym innym jest puszczająca się żona,. a czym innym prostytutka. Chociaż nie wiem która gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z miasta K
Kazda kobieta ma prawo wyboru. Zycie ma sie tylko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma też prawo do prawdy. Powiesz swojemu ewentualnemu mężowi ze jesteś prostytutką? A swoim (odpukać!!) dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z miasta K
A dlaczego niby nie? Nikomu swiadomej krzywdy obecnie nie robie reszta to kwestia pozniejszej akceptacji partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzywde robisz sobie. Nie ma świecie normalnego mężczyzny, który świadomie weźmie prostytutkę za zonę. A dzieci jak się o tym dowiedzą to się wywieszają. Same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z miasta K
A czy przyklad zawierania zwiazku malzenskiego i slubowania przed Bogiem a pozniejsze zycie w zdradzie do ktorej i tak wiekszosc z was sie nie pryzyzna - nie jest gorsza wersja ? Czy takie zycie w ciaglym zaklamaniu ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. To nie jest gorsza wersja. Bo założenie było szczytne, szczere i "czyste". Ale "nie wyszło". A ty wybrałaś świadomie i "z założenia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z miasta K
Kazdy sobie sam scenariusz do wlasnego zycia pisze. Mamy prawo do wlasnego niezaleznego wyboru. a jesli po drodze trafiaja sie nam dobrzy sponsorzy to mysle ze i ty dala bys rade skusic swoj na pozor katolicki charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój charakter nie jest katolicki. Więcej, brzydzę się katolicyzmem. Podobnie jak prostytucją. Katolicyzmem brzydzą się tylko ludzie światli. Prostytucją brzydzą się wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz fajnie i przynajmniej nie musisz konca z koncem wiazac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sasiad moj w wiekszosci na tirach jezdzi i wtym czasie gdy go nie ma az wstyd pisac co jego zona wyprawia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×