Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa tutaj Waszawa

Szukam szkoły językowej na woli

Polecane posty

Gość gość
Ja również przyłączam się do pozytywnych opinii o szkole TFLS. Byłam na kursie angielskiego i włoskiego w tej szkole i bardzo miło je wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też! Gdzie uczyłaś się dokładnie włoskiego i u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby które chodziły do TFLS wiedzą że tam trzyma się poziom oraz że uczą tam tylko wykwalifikowani lektorzy z wieloletnim stażem oraz ze na zajęciach często są prowadzone hospitacje i stały nadzór metodyczny nad zajęciami. Dlatego to wyróżnia TFLS od innych małych szkół gdzie uczą studenci. Proponuję wejść na http://szkoly-jezykowe.com/ gdzie prowadzony jest ranking najlepszych szkoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależało mi na szkole, która oferuje kontakt z żywym angielskim i na profesjonalnym poziomie i dlatego wybrałem szkołę TFLS. Chciałem przełamać się z mówieniem oraz podszkolić akcent i wymowę. W TFLS oprócz standardowego kursu dodatkowo otrzymałem pakiet bezpłatnych konwersacji z nativem oraz kurs drugiego języka za darmoszkę. Czyli zapłaciłem za jeden kurs a otrzymałem 3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chodziłam do Tfls tylko w ubiegłym roku. Fajna Szkola i zajęcia są ciekawe . Miałam fajnego lektora pana Artura który wszystko mi fajnie wytłumaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dojeżdżam z bemowa do śródmieścia na zajęcia. Są bardzo wartościowe wiec to dla mnie nie problem. Mam kurs w szkole TFLS i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×