Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mój bolesny okres

Polecane posty

Gość gość

Pojawił się jakieś 2 lata po pierwszym okresie. Było coraz boleśniej i coraz dłużej bolało. Od lat dostaje jakieś tabletki i jest lepiej ale: - Boli mnie na tydzień przed okresem, czasem wydaje mi się ze zaraz dostanę co mnie oczywiście kładzie do łóżka a potem cisza i tak w kółko. Mam dziwny atak bólowy jakieś 1- 2 dni PRZED który mnie unier******* na godzinę, dwie. Myślałam, że rodzę kamień. ( NIE) Przez ten tydzień przy kichaniu czy przy g***townym ruchu potrafi mnie tak zaboleć że aż przysiadam. Samo siadanie też czasem boli. Sam okres boli bardzo. Problem polega na tym, że to wszystko z miesiąca na miesiąć nasila się dostarczajać dodoatkowych dolegliwośći jak mdłości, brak apetytu. Na badaniu USG nic nie wychodzi ale dostaje jakieś hormony i znów jest lepiej na chwilę po czym znowu wszystko wraca, nasila się i tak w kółko...czy ktoś miał podobnną sytuację. Przyznam, ze jestem juz zmęczona tym stanem rzeczy. A na odpowiedz lekarza: - "to TYLKO hormony" dostaje chyba białej gorączki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmien lekarza i idz do jakiegos specjalisty. Powinnas sobie zrobic wyniki, sprawdzic jak u ciebie z hormonami. Dodatkowo USG, czy wszystko u Ciebie w porzadku. Az takie bole nie sa normalne przy okresie. Moja siostra tez tak miala, duzo sie nasluchala roznych diagnoz, wmawiali jej nawet nerwice, az w koncu pewien dobry ginekolog stwierdzil rozlegla endometrioze. Zoperowali ja i juz jest o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wykluczysz choroby..ja tak mam zdrowa gotowa na dzieci aczkolwiek coraz mniej bo stara:-):-):-) To mnie osobiscie pomaga elektryczna poduszka na maxa na brzuch..i tylko to:-( Mam prawie 40 lat ,wielu lekarzy za soba:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi. Właśnie obawiam się bardzo endometriozy i boję się, że potwierdzi się to gdy będę strać się np o dziecko. Też jestem coraz starsza. A zmarnowałam przez te problemy sporo lat bo USG wychodzi czyste, raz czy dwa miałam cystę. Ktoś zapyta, ze to chyba dobrze, ze na USG nic nie ma i ma rację ale problem polega na tym, że ból dalej jest. Bywał czas że bolało mnie codziennie. Teraz to jest tylko okres, tydzień przed i okolice owulacji i to chyba tylko dlatego, ze co parę miesięcy coś biorę - jakieś hormony. Gdyby nie to znów PRAWDOPODOBNIE wróciłabym do stanu gdzie każdy dzień byłby jakimś bólem. Najgorsze jest to, że u lekarzy obijam się o mur bo nic nie widać. Sama zaczynam myśleć że mam urojenia. Ja też mam elektryczną poduszkę i leki przeciwbólowe najsilniejsze i pomaga odrobinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo z lekarzami to jest tak, że jak im coś nie wyrośnie do gigantycznych rozmiarów to nic nie widzą a o endometriozie mają takie pojęcie jak o kosmosie. bagatelizują ją szczególnie jak nie ma torbieli czy nie starasz się o ciąże bo wydaje im się że od bólu się nie umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprobuj zamiast leków sięgnąć wtedy po susz albo olejek z CBD, mi bardzo pomógł, działa przeciwbólowo i rozluźniająco  Ja korzystam z produktów od Canapharm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 20:03, Gość gość napisał:

Bo z lekarzami to jest tak, że jak im coś nie wyrośnie do gigantycznych rozmiarów to nic nie widzą a o endometriozie mają takie pojęcie jak o kosmosie. bagatelizują ją szczególnie jak nie ma torbieli czy nie starasz się o ciąże bo wydaje im się że od bólu się nie umiera.

Masz troche racji, dopiero teraz jakoś lekarze częściej kierują na diagnostykę, ja też byłam na sonovaginografii w szpitalu medicover, to takie specjalne usg z kontrastem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×