Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka3456

Jest tu jakiś psycholog lub ktoś rosadny nie radzę już sobie z tym wszystkim

Polecane posty

Gość Agnieszka3456

muszę z kimś porozmawiać może mi ktoś coś doradzi co mam robić bo już naprawdę nie wiem sama co mam robić z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettyyy7
Swiezo upieczona mgr psychologii do usług :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też chce
a mi co poradzisz bo nic nie mówie ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka3456
fajnie ale czy prawdziwa to jest pytanie hmmm czy można się zwierzyć hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betyyy7
wykrywa u mnie spam, moge pisac tylko krotkie urywki, a wiec napisz z czym sobie nie radzisz a potem wspolnie cos razem postaramy sie wymyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka3456
hmmm nie wiem od czego tu zacząć może napisze tak Rozwalił mi się 3letni związek Mama zaczęła pić Brak pracy Brak samochodu Mieszkam na wsi A jak już wzięłam się troszkę za siebie to wyszło tak Pożyczyłam kasę na samochód Kupiłam samochód Znalazłam prace A teraz tak samochód już drugi raz mi się zepsuł dwa dni nie byłam pracy jestem zapożyczona samochód stoi zepsuty bo nie mam kasy na naprawę jeszcze mam w głowie swojego byłego i jeszcze brak środków na leczenie niepłodności nie mam już siły na to wszystko nie wiem co ma robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka3456
Czuje że się załamuje na maksa nie wiem już co mam robić boje się że się załamie na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leczysz niepłodność? ale nie masz faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka3456
A raczej leczyłam teraz już przerwałam leczenie bezpłodność można też leczyć bez faceta jeśli byś niewiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettyyy7
zjedz kupe pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosci
to teraz widać dlaczego wykrywa u cb spa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettyyy7
to podszyw nie widzisz matole jeden:O ja tekiego jenzyka nie uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka3456
i co Pani Swiezo upieczona mgr psychologii do usług wiedzę że nic nie poradzi hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettyyy7
no nic nie poradze bo za usługi się płaci 100 zl za godzine terapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Modlitwę o wsparcie i pomyślne ułożenie spraw, czy do pracy nie można dojechać pks-em lub pkp? Były widocznie nie był Ci "pisany", pewnie nie byłbyś z nim szczęśliwa, wierzę, że nic nie dzieje się bez powodu. Z Twoją mamę też trzeba się modlić, powinno jej na sobie zależeć, bo na siłę nic nie zrobisz, może zadzwoń na tel zaufania gdzie pracuje psycholog i coś Ci doradzi. Przytulam, wierzę, że Ci bardzo ciężko🌼Sama jestem samotna i bezrobotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka3456
ja już tej nadziej maiłam za dużo i mi wyszło cały rok pod górkę ech nie wiem co ja zrobiłam takiego w życiu że mi się tak wszystko po piepsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzcie autorce wszedzie zaklada te swoje glupie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betyyy7
juz jestem, musze pisac z telefonu, nie jest to zbyt wygodne, fajnie ,ze podszywom spamu nie wykrywa, napisalam bardzo dlugi post, ale nie dalo rady go puscic, a na tel ciagle wysakjuje mi reklama banku :/ cholerne kafe napisze wiec w skrocie - czy ten samochod jak przynosi,wiecej strat niz korzysci nie lepiej sprzedac? dawno go kupilas? sa jakies prawa kupujacego jesli ktos Ci wcisnal lipe.a co do faceta dlaczego nie wypalilo? jednak wzielas sie za siebie znalazl prace to juz wielki plus. nie kazdy ma takie szczescie powoli malymi kroczkami bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywanem w morde
z postu agnieszki wynika że bardziej od psychologa potrzebny jest jej dobry uczciwy mechanik, bo ten psujący się samochód to wyeksponowany jako główne źródło problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka3456
no i co z tego ze znalazłam prace jak zaraz mogę jej nie mieć bo nie będę miał czym dojechać no wzięłam się za siebie ale teraz nie wiem czy potrafię nie wiem czy mi się chce nie wiem praktycznie wszystko może by było ok jak bym miał kasę na naprawę auta jak bym naprawiła auto bym jeździła do pracy a tuuu nawet już niem od kogo pożyczyć ech a z facetem to długa historia i bardzo bolesna najgorszemu wrogowi nie życzę żeby facet skrzywdził tak kobietę i zadał jej tyle bólu i cierpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misskrasnali
jak pracę znalazłaś? Toż ty cudu jednego już dokonałaś....niebawem stanie się cud drugi i znajdziesz ...mechanika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misskrasnali
ludzieee!!! Cuda, cuda tu ogłaszają...! Laska pracę znalazła w 2014roku w Polsce!! Cud nad cudami! Dziw nad dziwami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz czym dojechać? a komunikacja podmiejska jest? pociągi, busy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka3456
o lol prace znalazłam jak się chce to i się znajdzie a nie siedzi się na d****h i nic się nie robi tylko się siedzi na zasiłkach!!!!! jeśli wy byście byli na moim miejscy i mieli tyle problemów których tu nie wypisałam co ja mam to gwarantuje wam że byście nie wytrzymali psychicznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misskrasnali
po co ci obecnie potrzebna płodność, jak nie masz faceta? I tak ci się nie przyda z tych stresów, bo stres nie sprzyja płodności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misskrasnali
...autostop spróbuj albo ten...to się jakoś nazywa, jak z kimś dojeżdżasz jego samochodem i oddajesz mu częśc za benzynę... carpooling chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka3456
przykro mi ale na wsi nie ma busów itp a tym bardziej że do pracy mam na 5rano po to żeby żyć ze świadomości że jednak kiedyś będę mogła mieć dzieci nawet nie wiesz jak to jest żyć ze świadomości że można mieć problemy zajścia w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemożliwe że nie masz czym dojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mieszkam na wsi ale mam busy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka3456
a ja mieszkam na takiej wiosce że nie mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×