Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sanex

Co robic jak myslec w ktore strone isc

Polecane posty

Gość Sanex

Witam was, mam problem Okres powinnam dostac 18 stycznia ( sobota). Pare tygodni temu dostalam takie biale plamienia... Robilam test dwa tygodnie temu wyszedl pozytywny z jedna ciemna kreska i druga kresa bylo lekko widoczna. W jajnikach mnie klulo... Moje sutki szczypia jak by nie wiem co... Co bym, nie zjadla ( nawet w malych porcjach) czuje sie opelczniala... Dzisiaj robilam test ciazowy wyszedl negatywny... Sprawdzalam temp. w pochwie wyniosla 37,4* a zazwyczaj mialam 36,7 Nie wiem czy jestem w ciazy czy nie...jesli pierwszy test ciazowy wyszedl pozytywny dwa tygodnie temu a dzisiaj rano wyszedl negatywny I czemu okres mi sie spoznia...a moze czemu wgl go nie ma.?? Zadnego stresu nie ma ani nic wiec to jest nie mozliwe zeby mi sie spozniala miesiaczka przez stres czy cos w tym stylu. Do lekarza dzwonilam i lekarka stwierdziala ze jak wyszedl negatywny to nie jestem w ciazy ( NAWET MNIE DO KONCA NIE WYSLUCHALA) PS.Mieszkam za granica. Wiec nie moge isc do lekaarza i poprosic o badania krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×