Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lodzlodzkie

Wstred do seksu co zrobic

Polecane posty

Gość lodzlodzkie

Witam, Drogie Panie powiedzcie czemu nie macie ochoty na seks, moja konkubina lat 44, jedno wspolne dziecko 7 lat, od kilku lat usilnie unika wspołzycia, argumentuje to ciagle zmeczeniem, stresem, itp, Powiem tak, jak raz w miesiacu sie "trafi" to sukces. Drogie panie powiedzcie co za tym moze stac bo jakos w te wymowki mi sie nie chce wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ze ona ma 44 lata ja np zawsze mam ochotę na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może z tobą coś nie tak? Ja ma tak samo, zero ochoty na seks...z mężem. Jak patrzę na niego to od razu nie dobrze mi się robi, zapuścił się , nie przywiązuje wagi do wyglądu . Ja mam 33 lata, jestem zadbana, fryzjer, kosmetyczka, delikatny makijaż na co dzień musi być a ten dziad co ubierze tak w tym chodzi. A niech tylko mu zwrócę uwagę to zaraz się drze. Nigdzie już z nim nie wychodzę bo się wstydzę, nawet tego że ludzie pomyślą że przy mnie tak zdziadział. Ale to nie prawda, mówię mu nie raz, żeby sobie coś kupił to on twierdzi, że mu nie potrzeba. Jestem z nim tylko ze wzgl na córkę (4 lata) bo ojcem jest dobrym, ogólnie mężem też by nie był złym, gdyby to niechlujstwo. O jego uzębieniu nie wspomnę i o zapachu z ust, ma to gdzieś. I jeszcze mi mówi jaka to dama się ze mnie zrobiła. A i owszem w zeszłym roku przeszłam zabieg estetyczny (poprawiłam zęby). Stosuję na co dzień balsamy, kremy itp - on nie. Czy to źle, że ja lubię dobrze wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×