Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dildo

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich! Mam taki dylemat i proszę o opinię Kiedyś w ramach żartu dostaliśmy od znajomych dildo. Leżało kilka miesięcy i kiedyś odkopaliśmy je i zaczęliśmy uzywać. Spodobały nam się zabawy z wibratorkiem, takie urozmaicenie sexu. Powiem więcej, czasami jak nie ma męża to zdarza mi się używać go sama i doprowadazać do orgazmu. Teraz moje pytanie, czy powinnam powiedzieć o tym mężowi czy zachować to w tajemnicy. Nie chcę zrezygnować z używania solo bo naprawdę daje mi to dużo wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donżulan
pomyśl czy chciała byś się dowiedzieć o tym że mąż wali gruche? jeśli tak to powiedz mu.Może się podjara. oczywiście jest jeszcze możliwość że się zdołuje i pomyśli że robisz to bo on jest kiepski.popadnie w paranoję i zostanie impotentem. na koniec znajdzie inną którą zapyli i będzie z nią szczesliwszy.a potem.... ekhmm..czarny humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaspokajanie się samemu jest normalna rzeczą. nie masz chyba wyrzutów sumienia. a co do męża to zamiast mu mówić daj się przyłapać :) zobaczysz jak może się to erotycznie skończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardek nl
walę konia ojcu i mam urazy, nie zwracajcie na mnie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrz - skończyło się podszywanie bo nick niebieski :) widać że sie ferie zaczęły i małolaty grasuja na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stormm
Ja bym sie ucieszyl ze zona jak ma ochote to robi to w domowym zaciszu... i nie szuka atrakcji na miescie :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardek in orange
na wizytówce mam napisane "teoretyk seksu, praktyk onanizmu" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie co wy tu piep.... samemu robią tylko patałachy.Sama sobie robi dziewczyna co jej facet nie dogodzi żenada,ale ilu takich mądrali tu jest,a w realu wacki po 5 cm. itd. Smutne to czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samej jest lepiej niż cienkim siurkiem i nie dostać orgazmu, samemu lepiej niż w luźnej pochwie i nie dostać wytrysku = orgazmu, czyli nic w tym złego, ale jednak milej w naturalny sposób, czyli penis- pochwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób niespodziankę i postaraj się o jakiś podwójny wibrator albo dildo. Coś dla dwojga....ciekawa jestem reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokręciło ..... zmienić faceta a nie jakieś wspomagacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie żebym miał używać dilda z kobietą. Trochę poj....ne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogo w tym twoim linku, niedawno kupiłam na allegro identyczne białe Lelo Ella o 100 pln taniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mężem zakupiliśmy ostatnio dildo w sklepie erozkosz. Zadzwoniłam tam i spytałam o poradę koleś odebrał i doradził nam wszystko dobra rzecz że można anonimowo pogadać o takich sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak używacie razem to jest raczej normalny i jak mu powiesz, że używasz też sama to sceny Ci nie zrobi - to jeszcze podkręci Wasz związek . Zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w d***e czy w pipce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu i rozkoszujcie sie obydwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samozaspokajanie nie jest zdradą. Powiedz, że ponieważ bawiliście się tym dildem wspólnie to kiedy go nie ma to robisz to nim ale wyobrażasz sobie, że kochasz się z mężem - będzie zadowolony. Jeśli już bardzo chcesz być ok ... to są takie zestawy, dzięki którym można sporządzić dildo, które będzie idealnym odlewem - wzorem członka twojego męża. Wtedy już w ogóle powinien być dumny, że chcesz coś takiego mieć. Powiedz mu to a będzie dumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×