Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

facet nie przepada za lodzikiem dziwne to

Polecane posty

Gość gość

Otóż mam problem nie oczekuje rad tylko raczej informacji czy Moj facet jest normalny czy to dziwolong jakiś Od półtora roku razem jesteśmy sex z nim jest naprawdę fajny dogadujemy sie bardzo dobrze lubi każdy rodzaj sexu jest otwarty na propozycje a jeśli chjodzi o sex oralny to powiedzmy jest mu obojętny, tzn jeśli ja długo nie Daze do tego to wspomni ze może bym mu loda zrobiła ale to dopiero po 3-4 tyg jak sama nie robię tego:-) Dziwi mnie to ogromnie bo sex uprawiany co drugi dzień czasem codziennie i miałam przed nim chłopaków i kazdfy najbardziej lubił oral i uważam ze nie ma co narzekać ze cos źle robię bo akurat w tej kwestii sadze ze robię typ idealnie:-) takiego zdania SA również byli faceci. Czy wasi mężowie tez tacy SA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwow sami nalapcie
dwoch zydow poszlo na lody jeden dostal kulke a drugi z automatu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to obrzydliwe!!! Pchać pisiory kilku facetów do paszczy!!! Mężowy swojemu zrobiłam może ze dwa razy.Na samą myśl że miałabym to robić kilku facetom to wymiotować mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie gryz to bedzie lubal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może facetowi nie podoba się Twoje robienie loda ? Może nie mówi Ci, bo nie chce Ci sprawić przykrości..skąd wiesz, że mu się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×