Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pragnę żeby moja kobieta

oglądała się za innymi

Polecane posty

Gość Pragnę żeby moja kobieta

Jesteśmy w stałym związku już 4 lata. Zawsze słyszałem od Niej, że jestem tym jedynym, najprzystojniejszym, najmądrzejszym, tym, który wreszcie pozwolił Jej doznawać pełnej przyjemności w łóżku (mokre, wielokrotne orgazmy). Traktowałem to jak zwyczajną kobiecą retorykę, stosowaną względem stałego partnera, która w odpowiednim czasie, kiedy Ona zacznie z wolna wychodzić ze związku, zostanie brutalnie zanegowana i okaże się narzędziem przygotowanym na wypadek, gdyby należało drugiej osobie sprawić kiedyś prawdziwą przykrość. Ale nie... odnoszę wrażenie, że zainteresowanie innymi mężczyznami z Jej strony jest niemal równe zeru. I jeśli nie czuję się do końca szczęśliwy w tym związku, to dlatego, że mam kobietę, o którą w zasadzie nie muszę zabiegać, walczyć - byłoby to wszystko nawet i zrozumiałe gdyby przede mną nie miała już kilku partnerów. Czy to w ogóle możliwe żeby kobieta była do tego stopnia znieczulona na wdzięki innych facetów? Wraca z pracy o czasie, o kolegach opowiada mi wyłącznie durne anegdotki, podkreślając jakimi są idiotami, kiedy wychodzimy do miasta robi wszystko żeby ośmieszyć moich znajomych, stawiając mnie za wzór. Na uwagi, że mogłaby spróbować raz jeden z kimś innym odpowiada: ,,proszę cię, przestań''. Czuję się jak idealny wibrator i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×