Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madroNiemadra

Zona chce Pana hmm

Polecane posty

Gość madroNiemadra
bujaj się zboczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylo trzeba wyjsc za takiego pana a nie zwyklego goscia. Rozumiem jeszcze jak unika, nie dba,olewa ale Ty chcesz aby robic z Ciebie szmate,wiem upraszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad266
mądroNiemądra A może spotkamy się, jestem dominujący Podasz mi maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madroNiemadra
Od 22.41 nie bylam juz na forum...dalej pisal ktos kto sie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madroNiemadra
Gosc.. tak uprosciles i to bardzo bo to nie o to chodzi...czasem juz sama nie iemo co mi chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madroNiemadra
gosciu, podaje, jestem wolna w ten weekend... ale napisz mi cos o sobie i napisz, jak wyobrazasz sobie pierwsze spotkanie: frii.baju@gmail.com bede czekac... już czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu chcesz sie spotkać??? nie ryzykuj, nie wiesz kto tu pisze. zacznij od maili, rozmowy telefonicznej, potem kawy w miejscu publicznym. Nie od razu idz na calosc, bo to sie dla ciebie moze źle skonczyc... Poza tym - wez pod uwagę to, ze ryzykujesz rozpad maleznstwa, czy na pewno tego chcesz? I żeby nie bylo - sama lubię bdsm, ale jestem świadoma zagrożeń. no i...nie mam meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madroNiemadra
Ktos podszywa sie za mnie nie wiem dlaczego zaczne od tego ze ja nie podaje zadnych namiarow na siebie i nie jestem desperatka nie spotykam sie ...po co mi to narazie sie zastanawiam tak jak w poscie zreszta napisalam wiec nie rozumie ze ktos pisze bzdury w moim imieniu nie majac odwagi piszac w swoim no trudno widac tacy wszedzie sie moga trafic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madroNiemadra
Konrad266 jak wspomnialam ja nie szukam tutaj Pana ja tylko szukam odpowiedzi ...co wybrac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociakicia
Zacznij swingować z mężem i znajczie sobie pana lub parkę która też tak ma. Wśród ludzi z klimatu łatwiej spotkasz odpowiednie osoby. Prawie w każdym klubie swingeskim są X krzyze do przypinania, dyby, baciki , kajdanki, klatki, dużo ludzi tak ma i tam to realizują.....z powodzeniem. Pogadaj szczerze z mężem ale najpier go delikatnie przygotuj. My nie żałujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madroNiemadra
Hmm a o tym nie pomyslalam...chociasz ciezko bedzie go przekonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×