Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

35 tc ciazy ułożenie pośladkowe czy dziecko sie obróci

Polecane posty

Gość gość

Miałam juz 3 usg czy w szpitalu przed porodem robia usg aby spr czy wszystko w porzadku. Bo jesli nie obróci się wole cesarke niz rodzić nogami do dołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze sie obrocic. mi sie prxekrecil po 36 tc nie wiem kiedy nawet bo cala ciaze mi fikal dosc mocno. juz mialam isc na umowienie cesarki a tu niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze sie obrocic. mi sie prxekrecil po 36 tc nie wiem kiedy nawet bo cala ciaze mi fikal dosc mocno. juz mialam isc na umowienie cesarki a tu niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze sie obrocic. mi sie prxekrecil po 36 tc nie wiem kiedy nawet bo cala ciaze mi fikal dosc mocno. juz mialam isc na umowienie cesarki a tu niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A było czuć obrót ? :) i czy w szpitalu mi zrobia usg w dniu porodu? i jesli sie nie obruci moge żądać cesarke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja się nie obrocila,lekarz mowil ze marne szanse na to sa.mialam cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wszystko może się zdarzyć ;) Mi lekarka mówiła że miała pacjentki którym dzieci obróciły się tuż przed porodem. Ostatnie badanie w jej gabinecie miałam w 38 tygodniu. Dziecko się nie obróciło i dostałam skierowanie na cesarkę . W szpitalu dzień przed cięciem miałam wykonane usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli pojade ze skurczami ? :) w 35 tc mialam teraz usg ostatnie i nie obrucila sie a ginekolog do mnie ze zdarzy... dodam ze bardzo malo ruchow czuje bo jest spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie usg robili z tydzień wcześniej - umawiali cc a potem juź tylko ktg i cc zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2I
Moj syn najpierw ulozyl sie poprzecznie potem posladkowo a okolo 38tyg ulozyl sie glowka w dol , tyle tylko ze pookrecal sie pepowina i tak mialam cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi obrócił się po 34tc. Czułam dość mocne wypięcie brzucha, ale nie wiedziałam,że to obrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, co za pytanie? skoro tyle kobiet ma dziciaczki ulozone posladkowo to znaczy ze albo sie obroci albo nie/ Pytanie jak przedszkolak. skad nam to wiedziec jak bedzie w Twoim przypadku.Poczekasz to sie przekonasz do ktorej grupy nalezysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli to twoja druga ciaza a pierwsze dziecko rodzilas sn bez rzadnych komplikacji to drugie mimo ulozenia posladkowego tez bedziesz rodzic sn. Takie jest zalecenie w wiekszosci szpitali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×