Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niegrzeczna 37

trochę za dużo

Polecane posty

picie ;) - błędów z zasady nie robię. Ja jeszcze ze starej szkoły jestem, gdy Word nie poprawiał automatycznie każdego błędu :) No dobra, pojechałyśmy ortograficzno-gramatycznie. A co z erotyką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po ilu drinkach jestes?... moze zatancz cos rozbieranego ;) ... ja moge bez picia, ale nie znam twoich mozliwosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida - ja zmarźluch jestem, wiec jakbym zaczęła rozbieranego ... to poranek by mnie zastał i z seksu nici. Już chyba wolałabym zeby ze mnie zerwał co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie śpi albo z kolegami piwko pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he nie mi oceniać jaki chłop i jaki ma chwał aby ciebie zaskakiwał. Podejdz do niego jak grzeczna sunia i daj się obracać całą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam na erotyczny taniec rozbierany..... ciag dalszy nalezy do ciebie. spiesz sie, bo pewnie on juz po kapieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje orgazmy zawsze na tym dobrze wychodzą;). Juz nawet odzież wierzchnią zdjęłam co by taniec erotyczno-rozbierany nie zakończył się nad ranem ... a on nadal w kąpieli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek, nie wiemy przeciez co na pana meza dziala ;) moze on nie lubi roztanczonych kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie czeka biedak że wskoczy a tu zonk żonka znowu standardowo na łóżku;-) grzeczna jestem facet a nie wiem co każdy lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tym bardziej nie wiem... nie jestem facetem ;) na twoim miejscu, wskoczylabym mu do kapieli :) .... stanowczo zbyt dlugo siedzi w lazience :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×