Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki laptop do korzystania z internetu

Polecane posty

Gość gość
Chciałabym tego HP, ale ja wcale się nie znam na laptopach, tylko tyle co potrafię z neta korzystać. I obawiam się trochę Windowsa 8, bo on dużo się podobno różni od Windows 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wersja 8.1 ma wiele poprawek nie ma sie czego bać, weź ze względu na 2 lata gwarancji, a kto myśli, że takie najtańsze lenovo będzie jak pancerny IBM ten chyba nie ma pojęcia o laptopach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze możesz może kupić albo ukraść win 7 i sobie zainstalować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Instalacja Win7 przekracza moje mozliwości ;) Poza tym nie chcę płacić paru stówek za Win7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu kupiłam HP650 z tej strony internetowej jpkomputery.pl i jestem zadowolona :) Sama użytkuję go głównie do przeglądania internetu i jest w zupełności wystarczający i co istotne cena jest również atrakcyjna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, ostatnio dziewczynie wypadł laptop na podłogę, w zasadzie nie była to jakaś znaczna wysokość, ale od tego czasu, laptop przestał odpowiadać, nie da się go po prostu uruchomić, znajomy polecił mi ten serwis http://pckliper.pl/ - Ale czy ktoś zna? Warto skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia70
Ja tam korzystam od 2 miesięcy z http://ispot.pl/mac-macbook-air uważam to za bardzo dobry zakup. Cena adekwatna do jakości produktu :) Polecam wszystkim kogo stać:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyskakuje w googlu na pierwszym miejscu wiec chyba jest ok http://digitalpc.pl/jaki-laptop-do-internetu/ a tak w ogole to pomysl o netbookach. sa male, lekkie i wcale nie takie slabe. Do neta i przegladania stron www wystarczy. Dyski tez maja dosc pojemne wiec jak chcesz cos legalnie ; ) posciagac to miejsca nie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie laptopa na plebis.eu znajdziesz tam tanie produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy laptop tylko do internetu to używany laptop polecam np asusa f5 kupisz taki na allegro lub olx za jakieś 500-600 pln i jeszcze dostaniesz gwarancję . Jeżeli nie grasz to na prawdę nie ma sensu przepłacać taki lapek spokojnie pochodzi ci jeszcze z 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plebis.eu polecam wam ten sklep z laptopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam laptop kupiony na stronie plebis.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak najbardziej polecam laptopy oferowane przez firmę plebis.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy dla ciebie darmowe kody do Gry League of Legends. http://j.gs/8764219/darmowekody/ Wylosować można skin lub riot points. Każdy, kto weźmie udział w losowaniu i nie wygra nagrody, dostanie nagrodę pocieszenia w postaci kilku riot points. Losować można jedynie raz dziennie. Żadnej rejestracji, żadnego podawania numeru telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka taniego laptopa z dobrymi parametrami niech sprawdzi allinside.pl ;) Bardzo duży wybór za grosze, każdy znajdzie tam coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie lapki na allinside.pl. Bardzo fajne komputery mają, a wyjdzie dużo taniej niż w tradycyjnym sklepie. Do korzystania tylko z neta nie musisz mieć jakiś super osiągów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kupno lapka na plebis.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj do sklepu http://helfer.pl - mają w ofercie m. in. laptopy, ceny mają super, na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze laptopy mają lenovo i apple. pierwsza opcaj jest oczywiscie tańsza. najlepiej z procesosem i5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi przystojny Pan w Komputroniku w megastorze polecił laptopa Lenovo za 1700 zł i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam go znacznie taniej i jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgde32342423d
kup sobie jakiś używany za 900zł i wystarczy - tylko z dobrymi parametrami(są takie na allegro). Jak kupisz nowy to stracisz na nim....tak jak na nowym samochodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ursus7777
kup sobie jakiegos netbooka bo lekki i maly. Do tego win 7 np z klucz system i spokojnie sie zmiescisz w budzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjan556
No ja bym polecal chromebooka a potem na nim zainstalowac windows 10, np mozna kupic z tego klucz system co ktos wyzej podawal bo maja spox ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allyouismine6
To jest dobry pomysl z tym klucz system i win 10 na chromebooku. Sam mam podobny pomysl, tylko musze uzbierac kasiore na chromebooka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×