Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 miesiące 7 i pol

Polecane posty

Gość gość

Czy to dużo dziecko karmie tylko piersią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co 3 mies. czy 7 wkoncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 3 mies waży 7,5kg? chyba duzo. moja ma 4,5 i wazy 5880. tez karmiona tylko piersia i zupełnie normalnie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli tylko piersią i lekarz nic nie mówi to spoko. Moja na 7 tyg ważyła 5300, a urodziła się 2800. Pediatra się dziwiła, że już tak ładnie przybrała. Jeśli lekarz ci nie powie, że coś jest źle to się nie przejmuj. Nie słuchaj też tych, co mówią, że za dużo. Bo od tego jest lekarz, on się zna najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba jak dużo to dobrze. My mamy 2,5mc i tylko 5,5, także fajnego masz już maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo od tego jest lekarz, on się zna najlepiej. # jak wtedy kiedy pozwolila szczepic dziecko ktore kaszlało i nie mialo apetytu i ktore po szczepieniu zmarło? wtedy tez lekarz sie swietnie znał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, co za przygłup. Już nie porównuj wagi dziecka do szczepienia. To kogo ma się zapytać. Niech już leci do ditetyka może co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie przesadzam. i nie mowie ze dziecko wazy za duzo. chodzi mi tylko o to ze nie nalezy tak bezgranicznie wierzyc tez lekarzom. i podałam przykład takich co to tez wierzyli lekarce bezgranicznie. a jak chcesz zobaczyc przygłupa to popatrz w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, lepiej niech wierzy w to, co tu jej będą pisać. Ja też nie napisałam, że ma wierzyć im ślepo. Ale jeśli ktoś napisał, że waży raczej dużo, bo jej waży dużo mniej mimo że starsze, to co? Ma się tym przejmować? Chyba każdy normalny nie wierzy ślepo lekarzom. Ty tak to napisałaś, że lekarze to zło, nie można w nic im wierzyć. Zawsze zdarzy się jakiś przypadek i się pomyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehe. nie zawsze ci lekarz powie. mojej kolezanki syn ma nadwage o jakies 10kg i jakos lekarka nic jej nie powiedziala ze pasowałoby cos z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do tej wagi to uwazam ze jesli dziecko wyglada normalnie tzn nie jest jakies tluste to niech sobie wazy ile chce. wazne ze dobrze wyglada. i adekwatnie do wzrostu. ja osobiscie waze 68kg i kazdy wybałusza oczy jak to usłyszy bo jestem szczuplutka i nie widac tego po mnie. wiec nie do konca waga ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko nie jest tłuste dobrze wygląda tylko na starsze a nie na 3 miesiące tymbardziej ze ja waże 48 kg i każdy się dziwi ze na samej piersi i tak dobrze wygląda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest proporcjonalne do długości to ok. Pewnie też duże się urodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli zakładam ze jest tez "wyższe" od innych dzieci w tym "wieku". chodzi o to zeby w stosunku do wzrostu nie bylo ani za chude ani za grube. dwoje dzieci w tym samym wieku moze wazyc tyle samo z tym ze jedno bedzie wygladało normalnie a drugie bedzie grube. róznica tkwi we wzroście. co z tego ze wg wskażnika dzieci na 3 mies waża iles tam, a inne wazy wiecej skoro jest wyższe i i nie widac tego po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak masz rację jest długi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×