Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 miesiące 7 i pół kilo wagi

Polecane posty

Gość gość

Czy to dużo dziecko karmie tylko piersią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ma miesiac i wazy 5,5 kg tez karmie tylko piersia zalezy jaka twoje dziecko mialo wage wyjsciowa itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodził się 3700 ale jak widzę dziec***ol roczne a nawet roczne które prawie się niesię nie różnią waga i wzrostem to trochę się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluuuuufdfd
moj syn wazyl 8kg w wieku 3m a teraz ma 3 latka i jest wysokim i szczuplym dzieckiem a tez sie martwilam . Tez karmilam piersia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka ma 6,5 miesiąca i 6500, karmiona piersią, od kilku dni próbuję jej rozszerzać dietę ja z kolei się martwię, że waży za mało (ur 3270 g)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mialam 3 miesiace to wazylam 8kg. teraz jestem naprawde szczupla i wysoka. moj syn w wieku 3 tez tyle wazyl, teraz juz przybiera normalnie. nie ma czym sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jeste się czym martwić! zapasione dziecko potem tak łatwo nie zgubi i tendencje do tycia pzoostaną roczne dziecko waży 9-10 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roczne dziecko waży 9-10kg? Skąd ty to bierzesz? Przecież każdy jest inny, wzrost też każdy ma inny. Moja na rok ważyła 10,5 i była straszną chudzinką. A za niemowlaka za to mały pączuś, np. na 6 tyg ważyła 5200, a urodziła się drobna bo tylko 2800. Nie przejmuj się autorko, dobrze jest. A jak wygląda na siatkach centylowych? Sprawdzałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn jak miał rok ważył 12 kg, a jak miał 2 już tylko 13.Potem już dzieci tak nie przybywają na wadze. A potem mając 12 lat miał 164cm i 46 kg. czyli straszna niedowaga. nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma 17 mies i waży 10,300 g. Nic nie poradzisz, karmisz tylko piersią, więc powinnaś karmić na rządzenie. Ja mojego też karmiłam, ale on od urodzenia spał w ciągu dnia po 4 godziny a noce przesypial od 6 mies życia, wiec nie miał kiedy przybierać teraz znów całe dni biega jak opętany, więc też waga stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc jest ok to się nie martwię . Dzięki wielkie za odpowiedzi :-) mój synek śpi tylko godzinę w dzień i chodzi bardzo późno spac więc też sporo je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×