Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani65

zielona kawa

Polecane posty

Gość pani65

A co sądzicie o zielonej kawie w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam, kupiłam, natomiast nie mam moździerza do jej rozdrobnienia, a młynkim się boję, bo te ziarna są rzeczywiście elastyczne. Macie jakieś inne sposoby na rozdrobnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmi_998
Ja niedawno zaczęłam stosować tabletki z zawartością zielonej kawy - dokałdnie te -http://wsad.it/gosc/green-coffee-extrac i jestem zadowolona z efetkow, jakie uzyskałam. Ważę teraz o 17 kilo mniej i czuję się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani65
Nabrałam wiary w tą kawę kupiłam młynek i mielę mam nadzieje ze wytrzyma mój młynek gwarancję Pozdrawiam wpisujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada81a
sprawdź w nowym rankingu suplementów na odchudzanie na tiny.pl/qft7p czy zielona kawa tam jest, wydaje mi się, że są skuteczne środki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani65
Witam Moj kochani a ja piję i nie chudne Ta kawa zatrzymuje w moim organizmie wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O,reklama zakawowani jest bardzo aktywna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka159
Nie wierzę, że od samego picia kawy da się schudnąć. Poza tym zielona kawa wcale nie jest smaczna a ja nie mam zamiaru pić czegoś co nie jest dobre. Wolę kupić porządną kawę np taką http://www.coffeedesk.pl/product/272/Arcaffe-Margo i zdrowo się odżywiać oraz regularnie ćwiczyć. To najlepszy sposób żeby zgubić zbędne kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kawe sie pije w ziarenkach anie tucze w mozdzierzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie próbowałam zielonej kawy ale ja od jakiegoś czasu piję SlimCoffee i muszę przyznać, że jest bardzo skuteczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam zieloną kawę ze sklepu piekna24.pl . Działa. W dużym stopniu przyczynia się do spadku wagi ciała. Doskonale hamuje łaknienie. Cena nie jest duża, jest nawet promocja teraz. Miałam spory spadek wagi dzięki niej. Ważne aby nie zamówić jakiejś podróbki a sprawdzoną zieloną kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Stosowalam suplement diety Green Coffee który pomógł mi zrzucić parę kilogramów i mój odstajacy brzuch który został po ciąży:) teraz wkoncu wrocilam do formy z przed ciąży. Polecam tę stronkę na której zamawialam 

http://track.cashinpills.com/product/Green-Coffee-Plus/?pid=150&uid=58057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ticzka

no ja zdecydowałam się na soki sportfood.pl -  piję je sobie między posiłkami dzięki temu nie czuję się głodna, są lekkie i pożyne. jak dla mnie to jest idealne rozwiązanie bo jak tylko poczuję głód to mam w torebce taki sok! rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się w sumie zastanawiam się jak smakuje taka kawa. ona smakuje podobnie czy znacznie inaczej niż normalna sypana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×