Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czym kierowac sie przy wyborze lustrzanki

Polecane posty

Gość gość

chodzi mi o taka w granicy 1200-2000 prosta w obsłudze i żeby było można zrobić fajne fotki .Na co zwracać uwagę przy wyborze ,jaka marka itp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj najpierw siebie czego od aparatu oczekujesz,a potem dobierz lustrzanke pod siebie.Moze Nikon D300 na poczatek bo ma fajny samouczek w menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile ma mieć np.pikseli?jak już pisałam będzie to moja pierwsza lustrzanka i nie mam zilonego pojęcia o jej mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy mi żeby była szybka -często robie zdjęcia dzieciom i mój aparat po prostu nie daje rady ,one nie maja tyle cierpliwości żeby ustac niż on zrobi fotke ,do tego chciałabym robic takie naturalne zdjęcia w ruchu itp...a nie typowe ustawki i żeby można było wyostrzyć np.obiekt fotografowany a reszta rozmazana -nie wiem jak to fachowo wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej postawić na marki takie jak Canon lub Nikon. W tej granicy cenowej kupisz np Canona 1000D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do znających temat: zastanawiam sie nad kupnem nikon d5100. Nigdy nie miałam lustrzanki,ale kompakt mi nie wystarcza. cel: zdjecia krajobrazów,natura,zjawiska atmosferyczne np. z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupuj tych konserwatywnych, nudnych aparatów. będą Cię pewnie zapewniać, że to ekstra sprzęt, ale wszystkie japońskie są mało ekscytujące. samsung z serią nx jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery lata temu kupiłam nikonaD5000 z obiektywem , wtedy zabierałam go ze sobą wszędzie, prosty w obsłudze, ładne zdjęcia, PO PROSTU. Wygrałam parę konkursów fotograficznych, wykorzystałam go w 100% Teraz już nie mam czasu na zdjęcia i chodzenie z aparatem. Zapłaciłam za niego 4,5 tys, planuję sprzedać w granicach 1800-1900 jeśli jesteś zainteresowana let me know :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×