Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość klamka337

Chirurg plastyczny Wrocław

Polecane posty

Gość klamka337

Witam, chcę się poddać operacji plastycznej, a mianowicie korekcji nosa we Wrocławiu. Czy możecie mi kogoś polecić lub macie jakieś doświadczenia z tym związane? Bardzo proszę o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeewwwaaa
Proszę bardzo: http://www.knakiewicz.com/Brzuch_35 Siostra robiła nos. Ja chcę tam zrobić piersi. Póki co byłam na rozmowie i jestem prawie zdecydowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr. Nawrockiego. Robiłam u niego powieki dolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilnie poszukuje chirurgów, którzy wszczepili mi w nocy 26/27dnia 02.2012roku mikroczipy w oczy uszy i inne części ciała(celem przygotowania do operacji urologicznej) błagam tych ludzi o kontakt w celu usunięcia mikroczipów w zamian za-wysoką nagrodę finansową. mój adres e-mail: ordynus24@interia.pl numer telefonu: 664709150 nagroda to 30000pln lub wyższa (do uzgodnienia). michał z wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaggg

A w której klinice Knakiewiczów robiłaś? Byłam na konsultacji przy Sienkiewicza i bardzo spodobało mi się podejście doktora Michała przez co zdecydowałam się na operacje. Robiliśmy korektę uszu, nosa i powiek po poparzeniu z dzieciństwa dzięki czemu znacznie zyskałam na wyglądzie i pewności siebie. Nie było łatwo, ale udało się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta

ja na nosek pojechałam do Pabiańczyka do Krakowa, bo ponoć jest świetny w takich precyzyjnych zabiegach. No i u mnie jest super i obyło się bez powikłań chociaż ciężko znoszę operacje i w ogóle znieczulenie. No ale mam to już za sobą. Nosek wygojony pięknie teraz tylko mam uważać na niego przez parę miesięcy dopóki całkiem się nie poukłada tam wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia

Ja swój nosek robiłam u doktora Wiktora Czyżaka i mogę śmiało go polecić, ma super podejście do pacjentów i dba o każdy szczegół. Pomimo moich obaw związanych z operacją wszystko poszło genialnie, jestem zakochana w efektach 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Polecam doktora Wacławowicza, przyjmuje w szpitalu Orthos w Komorowicach, pomógł mi z moim garbem i w końcu mam naprawdę ładny nos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian Mak

Polecam Doktor'a Wiktora Czyżak'a. Super gościu z doświadczeniem poprawił mi nos, czuję się dużo lepiej. Polecam wszystkim niezdecydowanym, można go namierzyć w Atestica na żelaznej ze Wrocku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×