Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DIETA ODCHUDZANIE ĆWICZENIA

Polecane posty

Gość gość

Witam :))))) Od Ferii ( 14.02 - 03.03 ) zaczynam intensywną pracę nad moim ciałkiem :)) nie jestem aż bardzo otyła ale mam ochotę pozbyć się kilku kilogramów z brzucha oraz z nóg :)) Pierwszy raz będę się odchudzać i chciałam się dowiedzieć czy : * Jak będę biegać codziennie przez dwa tygodnie ( 1,5 - 2 godzin ) dużo uda mi się schudnąć ? * Ćwiczyć mam zamiar rano i wieczorem po godzinę, ewentualnie 2 :)) * Wliczać będę do tego jeszcze skakankę i brzuszki :)) * I oczywiście dieta :)) ~ 07.00 płatki kukurydziane z jogurtem naturalnym ~10.00 kromka chleba (ciemnego) oczywiście z jakąś szynką chudą ~13.00 obiad ( jednego dnia kasza gryczana, drugiego warzywa na patelni, trzeciego sałatka itp.) ~16.00 jakaś przekąska ( owoc ) ~18.00 kromka chleba I przez cały dzień 2 litry wody niegazowanej :))))))) JAK MYŚLICIE? uda mi się zrzucić dużo kilogramów?? Na pewno dam radę więc oszczędźcie sobie zbędne komentarze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do obiadu dodaj jakieś mięso lub rybę,no i jedz jakieś owoce też ja Ci daję najwyżej 5kg bo w ciągu 16dni więcej nie schudniesz ja schudłam 20ale w 4miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×