Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dam pracę Stażyście

Polecane posty

Gość gość

Dostałam dofinansowanie do stażysty na 9 miesięcy. Okazało się jednak, ze urząd pracy oficjalnie nie ogłasza staży, zatem mało kto wie, ze takowy organizuję. Dałam już ogłoszenia do portali internetowych i czekam na odzew:). Mam nadzieję, że znajdę kogoś kompetentnego na stanowisko w mojej firmie. Jak sądzicie czy oferta jest ciekawa, dla kogoś kto chce się uczyć? Warunki: Staż od 01-03-2014 do 30-11-2014 z możliwością dalszego zatrudnienia Etat 1/1 Wynagrodzenie brutto 988,40 brutto + prowizje Miejsce pracy: Wejherowo Czas pracy 10-17 pon-pt Stanowisko: asystent pośrednika nieruchomości i doradcy bankowego Wymagania: język angielski, wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kategorii B, dyspozycyjność, wiek do 25 lat. Doświadczenie: mile widziani doświadczenie w telemarketingu oraz w bankowości. Salon sprzedaży Multideweloper zaprasza osoby chętne do zdobycia umiejętności w zawodzie pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz doradcy bankowego. Zapraszamy do współpracy osoby dyspozycyjne, aktywne, lubiące kontakt i pracę z ludźmi, ceniące sobie nowe wyzwania i konsekwentnie realizujące założone przez siebie cele. Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą www.optimus-nieruchomosci24.pl. Zapewniamy miłą atmosferę pracy, szkolenia i rozwój zawodowy. kontakt 602631329, katarzyna.biedrzycka@optimus-nieruchomosci24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że nie jest ciekawe. A to dlatego, ze wymagasz doświadczenia - a to staż, płacisz marnie, są dwa zawody itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa zawody, bo są ze sobą ściśle powiązane. Podstawa jak to ze stażu. Ale płacę bardzo wysokie prowizje. Także nie jest wcale tak źle. Trzeba pamiętać, że to nauka zawodu. Zatem w bonusie drugiego zawodu można się nauczyć. Wymagania, podstawowe. Jezyk uczą w każdej szkole. Prawo jazdy, cóż bez tego naprawdę nie da się pracować. Wykształcenie średnie. Cóż u mnie pracuje się z milionami, średnie to bezwzględne minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam pracę - oznacza umowę o pracę Powinno raczej być PRZYJMĘ stażystkę poza tym... jaka prowizja? skoro staż jest dla bezrobotnych, to dostają kasę z UP, nie mogą dostawać INNEJ KASY, bo podpisują się co miesiąc, jako BEZROBOTNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam cwaniara szuka leszcza żeby jej za pół darmo przez cały sezon zapieniczał . Pełno takich cwancygli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze to jakieś doświadczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, ja nie mam prawa jazdy, ale je robię. Jak C***otrzebne, fundnij je stażyście. Języka uczą, ale w wielu wypadkach aby go umieć, trzeba się samemu dokształcać. Jak ktoś jest ogarnięty i ma doświadczenie zawodowe, takiego stażu nie potrzebuje, a z prawkiem zarobi co najmniej 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zobaczymy, mam nadzieję, że trafię miłą, fajną osobę. Po stażu chcę ją zatrudnić na stałe. Docelowo, muszę mieć dwie osoby w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w PUp mogli przyjac taka oferte ;/ wymagania jak na zwyklego PRACOWNIKA, a nie STAZYSTE ;/ czlowiek na stazu ma sie UCZYC, a nie wykonywac od razu wszytskie obowiazki etatowego pracownika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×