Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentka  zaoczna

studentka szuka pracy najl biurowej

Polecane posty

Gość studentka  zaoczna

Czy ktoś ma pewne jakieś miejsce pracy w warszawie dla studentki rachunkowości(I rok), z dosć dobra znajomością języka angielskiego? Zjazdy mam co 2 tygodnie -sobota,niedziela wiec spokojnie w tygodniu moge pracowac - jestem wtedy dyspozycyjna. Przez ogłoszenia wysłałam pare CV ale bez odzewu - juz sama nie wiem co źle robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim unikaj skrótów typu "najl" ...jak piszesz anons to zachowaj jakieś zasady porządnego pisania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę dać ci 300zł za spotkanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę dać ci 300zł za spotkanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha dziewczyno ty chyba nie znasz realiów tego kraju:D ludzie po technicznych stuiach mecza się w sklepie a ty na pierwszym roku i juz w biruze bys chciala ;dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj na GoldenLine. Tam szybciej znajdziesz oferty, niż tutaj. Po za tym możesz też poczytać jak szukać pracy i czym się kierować w poszukiwaniach na blogu tomastest.eu. Jest tam kilka ciekawych tekstów, mogą Ci się przydać. I, jak pisał ktoś wcześniej - unikaj literówek :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka zaoczna
dzieki za wszystkie odpowiedzi Od jutra biore sie za naprawde intensywne poszukiwania - gdyż koncza sie ferie i wyjezdzam juz ze swojej rodzinnej miesciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×