Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydcy polscy faceci

Dlaczego POLSCY Mezczyzni sa TACY BRZYDCY

Polecane posty

Gość gość
Niektórzy arabowie sa naprawdę przystojni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy nosza tanie ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trochę śmieszne to co piszecie. Macie nawzajem pretensje do siebie. Mężczyźni o to, że Polki wybierają Arabów, Afrykanów czy Hiszpanow. Kobiety o Ukrainki..Wszystko w konwencji 'ciapaty'', ''tirówka'' Czyli przyganiał kociol garnkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zagranicą tez są buraki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sa, i napewno przystojniejsi od polaczkow z twarza jak kartofel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to z pięknych polskich matek tacy brzydcy?. Historia to niesłychana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Polak był, ten znawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co będziesz robił u kosmetyczki. I tak Ci nic nie pomoże cebula ku, nawet hiszpański menel jest lepszy od polaczka od kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co sa brzydcy maja brzydkie matki... I dziewczyny. Nieraz widać takie pary, zagranica, on brzydki ona też, (to ci, którzy krytykuja polk tutaji) albo on brzydki ona nawet ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak jest jeszcze lepszy bo jest taki amerykańscki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podobno Polki takie piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On brzydki ona nawet ładna - polka z kaffe z zagranicznym chlopakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrośnicy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasiadam u kosmetyczki co by jakaś Ukrainka kiedyś chwaliła się w swoim kraju jacy Polacy piękni i zadbani. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauważyłam to dopiero po wyjeździe za granice. są brzydcy, mają twarze żaby, otyli, takie pudziany, koksy. do tego ubierająsiejak wieśniaki, flanelowe koszule, albo dresy i adidaski. w Niemczech, belgii, francji, Włoszech - tam są Mężczyźnie jak talala a tutaj dosłownie prosięta. fuj! dodam, że boją się kobiet i nie potrafią nawet ich poderwać jedna belgijka się mnie zapytała, czemu oni tacy płochliwi. kobiet się boją czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy sa najbrzydsi nie tylko w europie,ale i na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezadbani bo kasy brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni za to lubią kobiety wykształcone, które nie popełniają błędów ortograficznych na forach, pusząc się swoją wysoką inteligencją, której na Kafeterii nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.10.16 Tutaj trzeba by było sprecyzować czym jest "atrakcyjność fizyczna". Dla każdego to co innego , czasem atrakcyjna dla kogoś jest osoba z poza obszaru panujących kanonów: np. nie Angelina Jolie, a Charlotte Gainsbourg itp. Nie Brad Pitt, a nobliwy Philip Saymour Hoffman, albo James Gandolfini. Natomiast Polacy np. nie lubią facetów ani posągowych jak Pitt, McConaughey, ani nobliwych...Lubią natomiast : rolnikowatych jak Karolak, papieżowatych jak Adamczyk, putinowatych jak Szyc, pijaczkowatych jak Chyra, wałęsowatych jak Więckiewicz itp. Ogólnie panuje typ rolnikowaty w polsce , taki gangstero-cinkciarzo-rolnik : brzuch, podgardle , okrągła buzia, najlepiej zakola , albo ogolona głowa. Dlatego tacy zostają pod gust Polaków najbardziej kasowymi "amantami" kina w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są brzydcy, bo ich matkom nie udała sie skrobanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci brzydcy polscy mężczyźni mają jednak ojca i matkę najczęściej narodowości polskiej. Czyżby więc Polki nie były tak piękne jak im się wydaje? albo jak to się przedstawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 na 300 jest przystojny reszta to niewypal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki są za to "naj " gdyż: Są Naj-łatwiejsze na świecie Mają naj-mniejsze piersi na świecie(serio) O móżdzkach nie bede sie rozpisywał bo są w zaniku A wiec Karyna,zakladaj kozaczki ,zrob sobie nową dziarę i biegiem do pracy bo brudne kible/spoceni alfoni czekają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem Polka i mieszkam w Holandii. Ale zauwazylam cos innego.. ze to Polki sa brzydkie. Serio. Mamy krotkie i grube nozki, i wcale nie ladne twarze. Do tego zniszczone wlosy i wiecznego focha na twarzy. Nie wiem skad ten mit o rzekomej urodzie Polek. Mam meza Holendra, ale ani on nie zakochal sie we mnie bo jestem Polka, ani ja w nim bo nie jest Polakiem. To nie ma nic do rzeczy. A jego holenderskie ex byly ladniejsze ode mnie. A moim zdaniem Polacy sa narodem brzydkim, ale nie fizycznie a wewnetrznie. Nietolerancyjni, agresywni, uwazajacy sie lepszych od calej reszty swiata, ponurzy i aroganccy. Zarowno dziewczyny jak i chlopcy wygladaliby inaczej z usmiechem na buzi i radoscia w oczach. I takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy są najprzystojniejsi , a kto myśli inaczej nie jest Polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie Polacy nie sa wcale tacy brzydcy, ale po prostu z jakiegos powodu sa bardzo zaniedbani, nie przywiazuja uwagi do wygladu. najczesciej ubrani sa w spodnie dresowe koloru szarego, adidasy, kurtki typu skafander-otalion, bluza z kapturem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×