Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadająca pytania

pytanie do panów

Polecane posty

Gość zadająca pytania

na co w pierwszej kolejności zwracacie uwage patrząc na kobiete, na figure cz na buzie? która ma większe szanse na zwrócenie waszej uwagi, zgrabna z brzydką buzia, czy ładna buzia ale figura nie taka, podajcie także swój wiek bo ciekawi mnie czy z przypływem lat zmienia się spojrzenie na kobiety u mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja obowiązkowo na buzie. musi mieć szeroki uśmiech sprawny język i głębokie gardło żeby profesjonalnie robić lodzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30+ w pierwszej kolejności na face, później figura, a tak wogóle to głownie na to jaką jest osobą. Kiedyś miałem przyjemność rozmawiać z dziewczyną wyglądającą na mój 'ideał', po rozmowie nawet patrzeć mi się na nią nie chciało, a nawet obrzydziła mi inne kobiety wyglądające podobnie, miałem wtedy jakieś 25 i patrzyłem głownie na fizyczny wygląd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest tak że facet ma jakieś kryteria ponumerowane :D zwraca się uwagę na to co wzrok przyciąga , u jednej będzie to ładna buzia u drugiej zgrabna sylwetka. No ogół zwracam osobiście uwagę na ładną dziewczynę o fajnych kształtach. Tego się nie dzieli na dwie kategorie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejność: biust (żeby był duży), potem twarz, potem zgrabna figura. Jak jest wszystko, to można zacząć poznawać i charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Figura : biust, nogi, stopy !!! (haluksy i platfusy wykluczone). Potem twarz - nie musi byc pieknoscia, ale normalna, zadbana, uroda baby Jagi wykluczona. Jezeli to pasuje, to mozna zaczac rozmawiac, czy normalna, czy glupia albo bezdennie glupia. Wazny jest tez zapach, sposob zachowania. Mam duzo do zaoferowania, totez stawiam okreslone wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona jest Aniołem
Widziałem już nawet kobiety które miały nawet " 0,75 Łonej" ,często "0,53 Łonej " itp ;) Chociaż generalnie śmieszy mnie taka matematyka i wolę upychać takie rzeczy w podświadomość ,jest wtedy bardziej rUUmantycznie ;) wedle zasady -"COŚ jest więc does not analyze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie kobieta może mieć nawet b. mały biust, byle była kobieca... więc jeśli chodzi o wygląd fizyczny to bardziej zwracam uwagę na buzię, jednak fizjonomia także się liczy, tj. sposób poruszania się, mówienia, patrzenia... no i to, co mówił gość 30+, czyli olej w głowie, bez tego ani rusz, nawet jakby była przepiękna... kobieta musi być trochę delikatna, ciepła, wtedy jest bardziej kobieca, i jak przy tym jest niegłupia, to już jest perfekt ^^. mam 24 lat, ale w sumie myślałem tak od dawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarz, żeby była ładna. Biust, taki nie mały. I nogi. Dłuuugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najpierw figura potem buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twarz w miare ladna, figura nie słonica i nie wykalaczka, a najwazniejsza osobowosc. 31lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejno: twarz, wzrost (musi być wysoka, bo ja dryblas ;) ) figura, biust (nie lubię za dużych), tyłek. Mam 23 lata. PS. Jeśli charakterem przypomina wodziankę to omijam na kilometr, choćby była miss universe. Nie lubię próżnych, głupich, samolubnych dziewczyn. Charakter to najważniejsza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Figura, pupa - zawsze od razu pytam, czy lubi seks analny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile facetow, tyle odpowiedzi.... ...jednemu podoba sie zgrabny tylek a innemu fajny duzy biust...a 3 jednak woli blond wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o! zabawne to, bo podobnież mężczyźni to się ładnych kobiet boją. a ładnych, błyskotliwych i zabawnych, o pięknym zapachu - to już umierają z przerażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie figura 45lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci raczej patrzą ogólnie. Jak wizerunek jest ok to nie czepiają się raczej szczegółów. Odwrotnie niż kobiety. Kobiety każdą część ciała oceniają osobno i bardziej dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego facet musi być wręcz idealny by być uznany za przystojnego a kobieta wystarczy, że jest przeciętna i ma spore zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×