Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_ona

wibrator

Polecane posty

Gość gość_ona

Witam wszystkich, od jakiegos czasu szukam wibratora dla siebie z tego wzgledu ze jestem sama juz jakis czas oraz chcialabym sprobować czegoś nowego - nigdy wczesniej nie posiadalam zadnej zabawki. Co byscie mi doradziły drogie Panie? Jestem dość ciasna dlatego nie chce przesadzić z wielkością. Drugim moim dylematem jest materiał z jakiego mialby byc ów wibrator. Oczywiscie wiem ze dobrze jest uzyc jakiegos lubrykantu nawilżającego ale dowiedzialam sie ze niektore tworzywa i tak daja slaby poslizg a co za tym idzie pozniej są otarcia i podrażnienia. Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi, róznież te odnośnie wielkości (długosci/grubości). WIbrator zamierzam kupic przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 7
polecam Ci wibrujące jajeczka - dlug. 6-7 cm obwod 3-4 cmm- doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ona
słyszałam że można z nimi w srodku normlanie chodzic np. po domu i coś robic, rzeczywiscie nie przeszkadzaja w srodku? nie wyobrazam sobie miec tam wlozonego czegos i chodzic po domu. Rzeczywiscie sprawiaja tyle przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 7
uzywam ich od kilku lat i zawsze mam silne orgazmy. nie ma obawy, ze Ci wypadną mając na sobie majtki. nawet na ulicy lubie w nicj chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kulki gejszy / jajeczka ale koniecznie bezkablowe tzn. sterowanie pilotem. Super orgazmy w roznych sytuacjach, np. na spacerze, na zakupach, itp. Mozliwa tez zabawa z partnerem / partnerka. Ty masz te "kuleczki" a ktos steruje wibracjami. Jak wyzej : w domu, na spacerze, na zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ona
ja zawsze miałam problemy z orgazmami pochwowymi, łechtaczkowe mam na zawołanie! W prawdzie moj ostatni partner nie był zbyt mocno obdarzony ale tak jak pisalam jestem bardzo ciasna wiec w sumie nie wiem czy byl to powod małego penisa partnera czy moze moich predyspozycji... Bardzo chciałabym sie nauczyc orgazmów pochwowych ale nie wiem czy jajeczka mi w tym mogą pomoc czy tak juz po prostu mam :P czekam jeszcze na inne opinie kuleczek, wibratorów czy dildo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 7
bez wypróbowania trudno powiedzieć- kazda kobieta jest inna ale znam dziewczyny, ktore nie miały oragzmów pochwowych a po uzyciu jajeczek miały za 2-3cim razem a pozniej juz stale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ona
A jakies opinie dotyczące wibratorów? nie ukrywam ze poki co takie mnie bardziej kręcą (moze dlatego ze nie używałam jeszcze nigdy innych rzeczy) ale na sama mysl trzymania w rece takiego fajnego sztucznego członka robi mi się mokro... chyba juz brak faceta daje sie we znaki :P Na internecie jest mnóstwo ofert ale nie chce też kupic jakiejs chinszczyzny, dlatego interesuje mnie też jaki materiał jest najlepszy i jak go używać... :) Sprawe jajeczek oczywscie roznie biore pod uwage i przemysle gruntownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brakuje penisa ? mozna to palcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 7
gośc 13.47 - wsadz go sobie do ucha - kobieta pyta powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ona
można palcem można, ale z czasem chce sie czegoś wiecej :) na razie jakos sobie radze ale jakos od ostatniego czasu moje libido wzroslo i zaczely mnie nachodzic mysli wibratora itp. A czemu mialabym sobie go nie sprawic jak moge i mam do tego odpowiednie warunki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 7
gośc ona - masz rację palec z czasem nie wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden nie starcza to można dwa palce wsadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro masz duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ona
Serio? chyba to napisalam ze na internecie jest duzy wybor. nie pytam gdzie to kupic tylko jaki... jest tego pelno, zelowe z cyberskory itp. jakiej wielkosci itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam jakis czas temu... żelowy, dlugość ok. 18cm, ok 3cm średnicy i szczerze mówiąc troche przesadziłam bo wg mnie jest za duzy. Oczywiscie inne zdanie ma moj chlopak ktory wcale tak nie twierdzi gdy mnie nim piesci i uwielbia na to patrzec. Druga sprawa jest taka ze mimo tego iż uzywam nawilzaczy z durexa to czuje sie zawsze po tych zabawach podrazniona w srodku i czuje pieczenie... nie wiem czy to wina materialu czy wielkosci trudno stwierdzic. Teraz zaczelismy nakladac na niego prezerwatywe, zdam relacje jak bedzie. Podobno cyberskóra jest lepsza i milsza w dutyku:) Polecam Ci gość_ona wibrator z kregosłupem... fajnie sie wygina i jak jest wystarczajaco dlugi mozesz miec go w srodku a jednoczesnie odpowiednie wygiac******scic swoje łechtaczke ktora mowilas ze masz bardziej unerwioną :) Ogolnie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O N A O N A
Bierz z cyberskóry dużo przyjemniejszy w dotyku :) jeśli masz tez problemy z orgazmami pochwowymi to nie ograniczaj sie do malej wielkosci, moze wiekszy Cie lepiej wypelni i lepiej dogodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×