Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szafiasta

Rozliczanie PITów i 1 procent dla OPP

Polecane posty

Gość szafiasta

Mam pytanie - bo zbliża się okres rozliczania PITów, warto zastanowić się więc nad przekazaniem 1 procenta podatku na cele fundacji / organizacji pożytku publicznego. Oddajecie czy zostawiacie ZUSowi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zaufaną fundację dla zwierząt, zawsze im oddaje swoje 1%, wiem że pieniądze które dostają z podatku są dla nich na wagę złota. poszukaj może jakiejś lokalnej fundacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy to ZUS zabiera podatki? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaFL
Pewnie że zawsze przekazuję swój 1%. Od kilku lat sukcesywnie wspieram Fundację Spełnionych Marzeń KRS 0000128832, cały czas działają jak nie OnkoOlimpiada, Harleyada, Dom rodzica, Centrum Rehabilitacji i imprezy na oddziałach onkologicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddaję na syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość percentarce
Ja również mam zaufaną fundację-L'Arche. Mam pewność, że pieniądze wykorzystują na pomoc chorym i faktycznie widzę, że pomaganie im ma sens, widząc ich pracę aż serce rośnie :) Polecam zastanowić się, komu chciałoby się faktycznie pomóc, przeszukać i dokładnie poznać OPP, żeby nie było żadnej wtopy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatapyskata
nie ZUS, a Urząd Skarbowy ;) oddaję 2 chłopakom znajomym: naturscy.pl/teo/files/pomoc.php i facebook.com/krol.filip?fref=ts zwykle jedno ode mnie, drugie od męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaGol115
Ja co roku wspieram organizację pożytku publicznego -> Stowarzyszenie SIEMACHA. Działają już w kilku miastach Polski, tworząc podwórko nowej generacji dla młodych ludzi, w którym nie tylko mają kontakt z rówieśnikami ale także rozwijają i poznają swoje pasje. Poznałam Siemachę z bliska i jestem pod ogromnym wrażeniem ich efektów i skuteczności. Warto wspierać działania młodych ludzi, a Siemacha w 100% to robi, zachęcam do odwiedzenia ich na stronie www.siemacha.org.pl lub http://jedenprocentopp.pl/ oraz do przekazywania 1% podatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również oddaje 1% na zwierzaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze oddaje, rozliczam się w http://www.biuro-wroclaw.pl/ i tam zawsze mi powiedzą co gdzie jak wpisać by odpowiednia osoba dostała mój 1%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym roku oddaje na przyjaciela, ktory ulegl wypadkowi i ma problemy neurologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×