Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile czasu na posprzatanie takiego domu

Polecane posty

Gość gość

Kilka dni temu bylam sprzatac dom skladajacy sie z 2 wielkich lazienek ( 2prysznice, ogromna wanna), osobna toaleta, 3 pokoje dzieci, wielka sypialnia z lustrami na calej scianie, duzy salon, kuchnia, schody ( kurze, odkurzacz, mycie podlogi) plus odkurzenie piwnic w ktorych tez sa dodatkowe pokoje. Bez odkurzenia piwnic zajelo mi to 4h bez przerwy.( choc wczesniej mi powiedziemi, ze jest to praca na 3h...) Ile powinnam miec czasu na sprzatniecie takiego domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelnerka z Reikwala
Mąż, po rozwodzie, postanowił mścić się do końca. Wysyłał alimenty Pocztą Polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkaor
3 godziny to wydaje się bardzo mało biorąc pod uwagę same łazienki + odkurzanie + porządne umycie podłogi. Same płytki czy też drewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś skasować za 10 godzin! wypucowanie wielkiego domu od piwnic aż po dach w 3 godziny??? chyba żart!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzatam  u innych
mysle,ze zajelo by mi to z 7 godzin ale ppierwszym razem moze i 8 a tak z ciekawosci ile Tobie zaplacili?skasowalabym 200zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
watpie żeby ona w Polsce sprzatala. za granica jest to popularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzatam w Niemczech, w koncu stanelo na tym, ze bede miala 5h na ten dom. Bede przychodzic 2 razy po 3 i 2h. W ciagu 3h zrobie 3 duze pokoje dzieci, mega balagan, nawet w lozku maja jedzenie (gdyby ich matka sprzatala w zyciu by na to nie pozwolila), sypialnie rodzicow a tam wielkie lustro na cala sciane co zajmuje duzo czasu. No i 2 lazienki ( 2 prysznice i wielka wanna do ktorej trzeba wejsc, zeby ja umyc, 2 toalety, 3 umywalki, duze lustra i kafelki do wypucowania). Pozniej w inny dzien 2h na salon, kuchnie i pokoje w piwnicach. Co znow odkrylam, ze jest zdecydowanie za malo, bo sam salon (kurze robie na mokro a to zabiera mi duzo czasu bo maja duzo mebli na tym wazonow, zdjec, pianino, 2 stoly i stoliczki i innych malych d**erelkow, ktore trzeba zdjac przed myciem), 2 wielkie kanapy na ktorych jest jedzenie, kurz itp, Pozniej odkurzaczem i podloga na mokro, nastepnie kuchnia... nastepnym razem musze sie pospieszyc bo odkurznie odkurzaczem piwnic zajmuje mega czasu i sie w tych 2h nie wyrobilam. Poza tym w calym domu maja drewniane schody. Do Norwegia Norwegia: Wlasnie, dlaczego zagran. jest takie cos popularne? Mam tez inny dom, co najsmieszniejsze na 2h ( jak powiedziala wlascicielka tylko 2h bo inna Polka przedemna to zrobila.) Na 2h sa 2 lazienki, salon, kuchnia, plus 3 pokoje. Wiadomo czasu za malo, w 2 pokojach zrobie szybko kurze, przejade odkurzaczem, w 1 pokoju podloga na mokro dochodzi. W salonie kurze, odkurzacz i pozniej na mokro, w kuchni ogarniam z blatu, pozniej podloga na mokro. Lazienki staram sie szybko, ale wiadomo tam najdluzej czasu sie spedza. Jesli chodzi o ten dom chodze tam zeby miec jakas kase, ale jesli trafi mi sie cos lepszego oleje ta oferte. Przerw sobie wcale nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego masz tak mało godzin na to sprzątanie??? nie chcą płacić za więcej - to niech sami sprzątają! ty też dobra jesteś! sprzątanie ma swoje tempo i pewnych rzeczy nie da się zrobić w tak krótkim czasie - więc bedziesz sprzątać 10 godzin a płacić ci beda za 5 - bo po prostu głupia jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna polska świnia co dumpinguje ceny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kazdym razem, gdy mowie, ze jest na to za malo godzin to slysze ze osoba przede mna w tym czasie sie wyrobila, wiec jaki sens spierania sie? nie ja to inna osoba to zrobi. Gdy szukalam sprzatan w Niemczech mialam kilka telefonow od Polakow, ktorzy chcieli odsprzedac sprzatanie to sie nazywa swinstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
popluarne za granica ponieważ jest dużo przybyszow ze wschodniej Europy-czytaj Polakow-co zrobia to za pol darmo i na czarno w tempie trzy razy szybszym niż rodzime firmy sprzatajace-i trzy razy dokładniej za trzy razy mniejsze pieniądze- słowem prawie za darmo. a w Polsce nie jest to popularne bo nikt ci nie przyjdzie sprzatnac całego domu w 3 godziny za 20 zl np.-bo żaden Polak na to nie pojdzie, ciężko znaleźć takiego frajera-chyba ze Ukrainki-no ale ich nie ma dużo-natomiast żeby zaplacic normalna cene za sprzątanie żeby ktoś chciał przyjść-t o szkoda kasy bo drogo wychodzi. a za granica jak Polacy przychodzą im prawie za darmo sprzatac to co się maja wysilać? proste. jakby w Polsce przychodzily Ukrainki sprzatac cale domy za 20 złotych w 3 godziny i lizaly podłogi to tez byłoby wielkie tym zainteresowanie.a tak to każdy sam sprząta bo za drogo. cala filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tak jest, ale co ja moge na to, ze Polka przede mna nastawila takie tempo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni kłamią że tamtej to tyle zajęło .stary chwyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie jakie sa Polki... wiec to mozliwe, ze zrobila jakas w takim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzatam  u innych
w Polsce jest to tez poularne ja mam tygodniowo 10 miejsc-domy,mieszkania,biura ale w zadnym domu nie jestem 3h,najmniej 5 ale to maly domek 100m da sie na tym zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopóki cię taka idiotka nie podsiądzie jak ta wyżej i nie zacznie pracować za ćwierć stawki - tylko po to, żeby żadna nie zarobiła - w tym ona również!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
przeczytałam co autorka robi, w jakim czasie, i jak wygląda mieszkanie jasnie Panstwa-jedzenie w łóżku? w pierzynach? to już niemal pewna jestem ze sprząta u Turków-to jakiś ich znacznik kulturowy zostawiać zarcie w łóżku-nie widziałam ani nie slyszalam żeby ktoś z Europy tak robil, natomiast slyszalam wiele razy ze Turcy wlasnie zostawiają wielki chlew wlacznie z zarciem zmieszanym z pierzynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to francuzi, okruszki po ciastkach itp sa w lozku chlopca, z pozostalych lozkach tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norwegiio mieszkałam z Turkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pensjonat w Polsce i tez wielu ludzi je w lozku i zostawiaja taki czasem chlew,ze az sie wierzyc nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8-10 godzin To sztuczka żeby cie zajechać. A jak nie pasuje. Nie zgadzaj sie. Jedna Niemka sprzątaczka powiedziała mi ze sprząta w swoim wolnym tempie, a jak nie zdąży, to trudno, nie kończy np mycia ściany łazienki. Nie należy dać sie upakarzać NIGDZIE ! I nie zaiwaniać jak dziki osioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Argument ze osoba przed tobą sie wyrabiają... Rozesmialabym sie w twarz i powiedziała, ze ona może tak, ale ja nie, biorą moje usługi czy nie ? Potrzebuje 10 godzin i końiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×