Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość9999

Mam już dość niby chcę schudnąć mało ale NIE MOGĘ

Polecane posty

Gość gość9999

staram sie stracić 5-8 kg od 3 miesięcy. na razie straciłam jakieś mniej więcej 3 kg tłuszczu (ale przybylo mi mięsni wie waga w dól poszła o około 1,5 kg). Ograniczyłam słodycze, alkohol, jem mniej smażonych rzeczy a więcje warzyw teraz, nie jm bialego pieczywa ani ryzu ziemniaków (kocham makaron i to jem) . nie jem po 19-stej. pije duzo wody heranty zielonej i pu erh. Ćwiczę (2x tygodniowo po 1 godzinie aerobik w fitness centrum, w domu ćwiczę na brzuch i uda z Mel B ale nie codziennie, tak ze 2-3 razy w tygodniu). co robić żeby schudnąć szybciej?? lubie fitness i to nie o to chodzi, że wolalabym juz przestać tam uczęszczać... ale sądziłm, że efekty będdą szybciej ... jak pisalam chcę stracić jakieś 6-8 kg, waże 64 kg :O przy wzroście 167 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbnvvxhd
tzn teraz ważę 64 kg, a chcę osiągnąc wagę 56-58...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaJJJ
Ja tez myślałam, że szybko schudnę, ale się trochę pomyliłam. Na dieie MŻ i na systematycznych ćwiczeniach ledwo zrzuciłam 4 kilo w 6 tygodni. Dlatego teraz zacznę odchudzać się tabletkami Slimette ( dokałdnie tymi - http://wsad.it/gosc/slimette ) . Opinie mają pozytywne, więc mam nadzieję, że mi się uda zrzucić 19 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×