Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmotywowana 93

5 kg mniej w 2 i pół tygodnia

Polecane posty

Gość zmotywowana 93

Jestem na początku diety 1000-1200 kalorii , , 5 kg już za mną , daję sobię rok by schudnąć 35 kg . Po 2 miesiącach włączam troszkę sportu i zwiększam ilość kalorii . Ktoś stosował podobne diety z efektami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Za mna siedem miesiecy i koniec odchudzania. 18 kg sie pozbylam i teraz odzywiam sie zdrowo o stalych porach 4 posilki dziennie. Tez zaczynalam od 1200 kalorii ale dopiero po 4 miesiacach zaczelam pomalutku zwiekszac kalorie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do kupienia czegoś ładnego, skoro schudłyście warto też odświeżyć wizerunek :) facebook.com/modnyart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana 93
18 kilo to bardzo ładny wynik . A jaka była Twoja początkowa waga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikka1234
Ja też staram się schudnąć. Zaczynam właśnie dietę 1000 - 1200 kalorii. Nie jest tak źle, ale potrzebuję naprawdę sporo zrzucić, dokładnie 20 kilogramy. Liczę na to, że do wakacji dam radę. Włączę też do swego odchudzania te tabletki wspomagające chudnięcie - http://wsad.it/gosc/slimette i trochę sportu. No i zobaczę jak to wszytsko pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana 93
20 kilo na diecie 1000-1200 kalorii spokojnie da radę się pozbyć , oczywiście jeśli jest się nieco przy kości . Wprawdzie ja dałam sobie rok , żeby nie zniechęcać się jeśli np , za 5 miesięcy zobaczę że wcale tak dużo nie schudłam . 12 miesięcy to dużo i np , jeśli bym nawet chudła 4 kilo miesięcznie i nawet z małym "przestojem " to i tak mega dużo mogę schudnąć ..... bardzo długo szukałam diet które pozwolą mi schudnąć bardzo dużo w krótkim czasie , ale rok też szybko zleci i nie trzeba się katować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddis

ja na przykład zastępowałam posiłki sokami sportfoodsoki.pl dlatego udało mi się w ten sposób parę kilogramów zrzucić! także jestem zadowolona bardzo z efektów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×