Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

....

Polecane posty

Gość gość

Nie mam pracy, jest ciezko i to bardzo. Mieszkamy w UK, z jednej wyplaty zyje sie cieniutko, na przyjemnosci zadne i odkladanie nie ma, bo to by trzeba kilka dobrych tysiecy zarabiac, a tyle to tu sie nie zarabia. Da sie odczuc kryzys i to bardzo: brak pracy, galopujace ceny, wyplaty te same od paru lat, smieciowe umowy, Rzad szuka oszczednosci gdzie moze i ucina do absolutnego minimum pomoc socjalna... A lepiej nie bedzie. Do Polski tez nie mam po co wracac, jestem naprawde zalamana. Pracy szukalam doslownie wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tego naprawde nie rozumiem lepiej zyc u obcego w gosciach jak ostatnia lajza ? czy lepiej we wlasnym domu jak ostatnia lajza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani tu ani tam żyć jak łajza - lepiej zakończyć swój żywot. UK dla fizycznych z fabryk jest już obstawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak sie Wam pisze i to nie tylko na tym forum, bo mnostwo zyjacych w UK osob pisze na przeroznych forach (londynek, gazeta, moja wyspa, dm czy nawet na youtube), ze w UK nie ma pracy, ze kiepsko, wszedzie placa minimum, zycie bardzo drogie itd. to nie wierzycie, a potem rozpacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wolalabym stac pod polskim kosciolem niz pod angielskim - zebrzac, przynajmniej mozna jeczliwym glosem lepiej zbajerowac publike we wlasnym jezyku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:33 W ilu tematach masz jeszcze zamiar wklejać to samo ? Autorko, umiesz coś w ogóle czy nic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@00:48 - no ale taka jest prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda pisana przez kogoś kto oczekiwał cudów i kokosów a komu nic się nie udało i wrócił z podkulonym ogonem do kraju a teraz ujada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak, jasne... Za to Ty robisz kariere i zarabiasz tysiace funtow mc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No różnie, ale cycki i usta zrobiłam w UK. I nie tylko to.. Chce się to można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszę robić kariery, wystarczy że mam normalną pracę z normalną umową i całkiem niezłe cv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co? Cycki i usta zrobilas i co z tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×