Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znany kucharz na weselu KOSZTY JAK ZACZAC????

Polecane posty

Gość gość

hej, mam pytanie do Wszytskich Wesele ustalilam z moimm na wrzesien no i, tak sobie myslimy ze wsumie chcemy i to baaaaaaardzo :P miec na naszym Weselu do gotowania kogos takiego fajengo znanego, no celebryte i nie wiem bo tak, KOSZTY??? KONTAKTY??? Jak sie za to zabrac? Ja maze o Pani Magdzie Gesler, czy by Ona nie gotowala na anaszym Weselu... wsumie to kaske na to sie znadjzie(tata mojego firme ma)tylko czy Ona by sie zgodxila, takze chodzi mi o to jak sie do niej dostac? kto s wie jak wynajac takiego kucharza jak z telewizji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy Magda Gessler zechciałaby gotować na czyimś weselu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jej wystarczająco dużo zapłacisz (pewnie z kilkadziesiąt tysięcy) to MOŻE się zgodzi o ile nie popsuje jej to reputacji. Lepszy pomysł mam - przekonaj ją, żeby zrobiła odcinek specjalny na Waszym weselu, ale tak żeby ona była szefową kuchni i pokazała jak powinno wyglądać gotowanie na wesele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak zacząć? Skontaktowac się z jej managerem. magdagessler.pl/kontakt.html Skleć ładną, dobrze napisaną propozycję i wyślij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak innego - wielka filozofia, znaleźć kontakt do niego i zaproponować odpowiednio dużo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak PANI MAGDA mi odmowi.....? Ona na pewno ma tyle propozycji.... ile myslisice ze by trzeba zaplacic???? Wsumie to ja bym kazda cene dala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że za jakieś 200-300 tys dałoby się ją przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz co robić, idiotyzm. Dać komuś tyle pieniędzy za samą obecność, w dodatku cała Pani Gessler to bardzo nieprzyjemna, zarozumiała osoba, Makłowicz za to jest zupełnie przyzwoity i na pewno by tyle nie chciał. Albo Pascal czy ten drugi z reklam Lidla, twarze znane i przede wszystkim sympatycznie wyglądają, a ta odmładzana blondi przecież jej się nie da słuchać taka z niej chamka. PS. Swoją drogą...chcesz żeby teść sponsorował tak idiotyczny pomysł? Mi by było wstyd o czymś takim pomyśleć, niezależnie od tego ile bym zarabiała, ja, narzeczony teściowie czy tam rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak koszta nie graja roli to zrob swoje przyjecie w jednej z restauracji Magdy Gessler. Wyslij jej maila ze bylo by Ci milo jak by osobiscie dopilnowala wszystkiego. A skoro koszta nie maja znaczenia - to jedz do najblizszej jej knajpy - dla wszystkich gosci wynajmij hotel - i skontaktuj sie z jej menagerem czy moze za dodatkow aoplata ona nie chciala by na chwile przysjc na wasze wesele.... ale tak realnie - ta kobieta ma iles tych restuaracji - i zapewniam cie ze pewnie wszystkie zabookowane sa i to moze nawet z ilus letnim wyprzedzeniem - poniewaz w Polsce nie brakuje ludzi z kasa... A Magda Gessler to bardzo zapracowana osoba - ma restauracje - krec**programy itd i zapenwe w jej restauracjach odbywaja sie wesela non stop...ale zapytac mozesz.... a tak pozaty to co ci to da? To ty masz byc glowna gwiazda tamtego dnia a nie Magda Gessler ;-) A jak macie kase to zapros Magde Gessler zeby wam grila dla rodziny zrobila tydzien pozniej ..... i to bedzie wielkie lol czy cos tam ugotowala a gdzie macie sale tak z ciekawosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sie wachamy miedzy kilkoma salami w Stolicy, nie chce mowic, bo ktos ukradie mi pomysl, ale sa PRZEPIEKNE! no ja bede gwiazda wieczoru oczywiscie a nie Pani Geslerowa ale jakby ona gotowoala toby byl taki, wiecie prestiz, i goscie by mieli o czym rozmawiac! zaraz wysle jej maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nedzne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choc z drugiej strony ludzie tak dziś głupie że nie dziwił bym się gdyby komuś takie marzenia chodziły po głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i Pani Magda odpiasla mi ze nie zajmuje sie weselami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×