Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka_92

Dieta dla figury gruszki

Polecane posty

Gość Inka_92

W skrócie: studiuję dietetykę i opracowałam dietę odchudzającą dla kobiet z otyłością typu gruszka. Bardzo chciałabym ją opublikować, jednak zanim to zrobi, mam dwie przeszkody do pokonania: 1. Nigdzie dotąd nie natknęłam się na dietę o podobnych założeniach, ale muszę się upewnić czy przypadkiem nie odkryłam Ameryki ;) 2. Jak dotąd byłam jedynym królikiem doświadczalnym, i - choć efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania - nie wiem czy zadziała tak samo na innych. Dlatego proszę o pomoc. Chciałabym aby wypowiedziały się kobiety/dziewczyny o tym typie otyłości, z wyszczególnieniem: 1. Wieku. 2. Dotychczas stosowanych diet (jaka dieta, jak długo stosowana, suplementy i - najważniejsze - efekty) 3. Zwyczajowego sposobu żywienia (+ czy posiłki są spożywane regularnie, ile posiłków w ciągu dnia, preferowane napoje, częstość spożycia alkoholu, leki) 4. Choroby przewlekłe. Będę bardzo wdzięczna za każda odpowiedź. Mam nadzieję, że Wasze doświadczenia pomogą mi dopracować moją dietę tak, by spełniała wymagania wszystkich kobiet. Pozdrawiam, Inka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szabada
1. 29 2. Dieta stosowana raz, przez 3 miesiące, zrzucone 10kg (z raczej szczupłej na bardzo szczupłą), nic nie wróciło a to już 5 lat. Dieta to wykluczenie wszelkiego rodzaju słodyczy, fastfoodów, smażenia na głębokim tłuszczu, słonych przekąsek. Jedzenie regularnie 4-5 posiłków dziennie. Dużo ruchu - głównie biegania. Kaloryczność - CPM - 500 :) 3. Jem 4-5 posiłków dziennie, regularnie. Preferowane napoje: raz dziennie kawa z mlekiem, litr lemoniady (sok z jednej cytryny, jedna łyżeczka miodu naturalnego + woda), litr wody. Czasem jakaś herbatka. Alkohol okazyjnie, raczej jakieś jedno piwo :) 4. brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka_92
Dziękuję za odpowiedź i poproszę jeszcze o jeden punkt: 5. Dystrybucja tkanki tłuszczowej - tzn. gdzie chudłyście drogie panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szabada
Najpierw brzuch zrobił się idealnie płaski. Następnie ramiona, ręce. Potem zaczęły chudnąć nogi, uda. Na szczęście nie spadło prawie nic z biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu, hehe, precyzuj pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polegam na inteligencji użytkowniczek forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×