Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moj ojciec wygral sprawe w sadzie o zmniejszenie alimentow na mnie

Polecane posty

Gość gość
Minimalne stawki wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli - jak obecnie - będą wynosić: Poziom wykształcenia Stopnie awansu zawodowego nauczyciel stażysta nauczyciel kontraktowy nauczyciel mianowany nauczyciel dyplomowany 1 Tytuł zawodowy magistra z przygotowaniem pedagogiczny 2.265 zł 2.331 zł 2.647 zł 3.109 zł 2 Tytuł zawodowy magistra bez przygotowania pedagogicznego, tytuł zawodowy licencjata (inżyniera) z przygotowaniem pedagogicznym 1.993 zł 2.042 zł 2.306 zł 2.707 zł 3 Tytuł zawodowy licencjata (inżyniera) bez przygotowania pedagogicznego, dyplom ukończenia kolegium nauczycielskiego lub nauczycielskiego kolegium języków obcych 1.759 zł 1.802 zł 2.024 zł 2.366 zł 4 Pozostałe wykształcenie 1.513 zł 1.548 zł 1.724 zł 2.006 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Tatuś uczy w szkole specjalnej , więc mgr i przygotowanie musi musi mieć i nawet powinien być nauczycielem dyplomowanym w tym wieku.dodatkowo ma 30% dodatek za trudne warunki pracy.Mysle, ze spokojnie może wyciągać 3500 zł. 200 zł alimentów to kpina.Pani sedzina powinna stracić za taki wyrok pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ojciec zarabia pieniądze. I to on powinien decydować na co je wydać. Powinien mieć w tym pełną swobodę. I jeśli chce - może wydać na dziecko. A jeśli nie chce - może przepić. A pani sędzia za ten wyrok powinna dostać nagrodę. PRECZ PASOŻYTOM OD KIESZENI OJCÓW!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Tatulek? Słuchaj skarbie, równie oszczędnie kązdy facet czyli potencjalny tatulek powinien gospodarować swoją spermą.Czyli wazektomia, albo brak seksu jeśli się nie chce dzieci.Najprostszy sposób by nikogo nie utrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest lepszy sposób: można przelecieć i olać tępą dzidę. Tylko głupek nie weźmie jak dają. To ty mamuśka, masz zadbać o to żeby nie rozmnażać się z palantami. A jak puszczasz się z ćwokami - to bujaj cyce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Z takimi jak ty nikt by nie chciał.Widzisz ty sobie możesz popisać i się złościć - PRAWO STANOWI INACZEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się. To z tobą chcieli tylko tylko palanci i ćwokowie. Sama to wiesz najlepiej. Ja się nie złoszczę i wiem JAK STANOWI PRAWO. Wiem też że prawo i takie jak ty, tworzą kolejne pokolenia ćwoków i palantów. A że takich jak ty jest coraz więcej, prawo coraz durniejsze (chociaż są przebłyski maleńkie) - to i ...... ...... no wlaśnie. To co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tej tatuś pokaż mi w krio gdzie tam jest napisane że obowiązek zabezpieczenia spoczywa na kobiecie. Czytając to forum człowiek może się wiele nauczyć min z jakim męskim dnem można mieć do czynienia. Autorko zakończenie mam nadzieję ostateczne sprawy mojego syna studenta we wtorek,zobaczymy bo jak narazie idzie dobrze. I ch*j tatusiowi do tego gdzie i ile zarobił syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz powyżej doskonały przykład czterdziecha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Nic to nie zmienia w moim poczuciu, że ojciec ma płacić. To jeszcze peełka - wgo alimenty przypadku dziecka niepełnosprawne NIE SKOŃCZĄ SIĘ DO KOŃCA ŻYCIA TATUSIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje poczucie jest takie: dać doopy byle bydlakowi, a potem sie zobaczy. A jak przy okazji wypierdzisz downa - to "załatwisz" dawce na reszte życia. Takie jak ty powinno się sterylizować po pierwszej miesiączce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a takich co płodzą downy kastrować zaraz po urodzeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tej tatuś pokaż mi w krio gdzie tam jest napisane że obowiązek zabezpieczenia spoczywa na kobiecie. ........... Hahaha mój eks maż podobną głupotę pierdyknął na sprawie o alimenty na własne dziecko. Sędzina się wnerwiła i dołosgotała mu 50% jego zarobków :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy to że ta sędzina (jak i 90% jej koleżanek) nie nadaje się do zawodu sędziego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetów jak się czyta to należy zastanowić się czy oni mają mózgi. Założyć gumę nieeeee,wazektomia nieeeeee,zwalić wszystko na kobietę bo tak najprościej. Potem jak coś pójdzie nie tak to na pewno ta k***a na dziecko chciała mnie złapać i wydoić z kasy...... Ja p******ę prymitywy w cholerę,nie chcesz dzieci to albo nie ****aj albo się zabezpiecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby prymitywy przestali ******* to kto by cie wtedy *****ł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak niektorzy moga jechac po a
a co to jest 400 zl ? sami na studiach pewnie nie pracowali, a autorke wielce wysylaja. dlaczego ma pracowac, skoro dopoki sie uczy zasranym obowiazkiem rodzicow jest jej pomagac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z****** obowiązki najlepiej olewać, anie brać do siebie. Bo to śmierdząca sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie sluchaj tych durnych wypowiedzi. To szok, ze kobiety potrafia w tak podly, obrzydliwy sposob pisac o innych dzieciach:O Idz do prawnika, skonsultuj sie jak napisac odwolanie od wyroku. To nienormalne, aby alimenty na uczace sie dziecko wynosily 200 zl. Pomijam sprawe tatusia. Palant i tyle. Az zal, ze taki czlowiek uczy w szkole. Walcz o swoje! Nikt ci laski nie robi. Masz prawo do alimentow, i masz prawo sie uczyc. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×