Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do posiadaczy zmywarki

Polecane posty

Gość gość

w zeszłym tygodniu kupilismy zmywarkę Indesit 45cm, kupiłam tabletki do zmywarki finish all in 1, i po umyciu w zmywarce rzeczy, owszem są one czyste ale np picie z kubka jest niemozliwe, bo np w kawie czuć jakby mydliny były dodane. Ogolnie rzeczy umyte lsniace.maja dosc silny zapach tej kostki/tabletki do mycia. Ale picie z kubkow to nieporozumienie, bo czuć jakby piło się mydliny. Co robię nie tak? czy to moze byc cos ze zmywarką nie tak? czy oprocz kostki coś jeszcze powinnam uzywac? czy zrezygnować z kostek na rzecz osobnych preparatow., mam jeszcze tescowe kostki do mycia w zmywarce, wlasnie nastawilam program normalny by zobaczyc czy to samo bedzie po tej kostce tescowej jak po finish all in 1. Z reguly program jakiego uzywam to normalny, raz zdazylo sie szybki. proszę o podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze sol i nablyszczacz? Nie wierz w to ze jest all in 1 wszystko trzeba osobno dawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sól koniecznie, bo ona zmiękcza wodę i ułatwia rozpuszczanie się tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź czy masz w zmywarce sól

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a uzywam tez 3 w jednym i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko pytanie co zrobic z calym opakowaniem kostek do mycia skoro dzieje sie tak jak sie dzieje? i co da mi sol i nablyszczacz? w zwiazku z tym smakiem kawy/herbaty etc, czy wyeliminuje ten smak i zapach? finish all in 1 to byl przypadek, ze go mam, promocja byla w sklepie to wzielam, glownie chodzilo mi o przedstawienie czego uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam te same kostki i nic takiego się nie dzieje,a używam programu godzinnego 60 st.Jedyny ich mankament ,to czasem garów nie domyje,ale to juz kwestia dobranego nieodpowiedniego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam te same kostki-- a czy poza kostkami uzywasz cos jeszcze? sol nablyszczacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umyłam kostka z tesco jak juz wspominalam wczesniej i kawa ma smak normalny, nie czuc zapachu kostki jak przy finishu. wiec nie wiem co jest grane. mozliwe jest ze finish all in 1 jest zbyt mocny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez je mam
uzywam programu szybkiego, 30 min i nie czuje mydlin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nablyszczacz nablyszczy a sol do zmywary zmiekczy wode i ulatwi rozpuszczanie sie tablety a wiec zmywarka dluzej c****sluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Twojej zmywarki cała kostka to za dużo, po prostu dziel je na pół, a nabłyszczacz daj osobno. Gdzieś w internecie czytałam, że tylko soli powinno byc zgodnie z instrukcją pozostałe składniki w niewielkiej ilości, a nawet zamiast nabłyszczacza można da ocet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam małą zmywarkę 45 cm, Bosch Moje obserwacje - - zawsze używam soli - mam twardą wodę jak prawie cała Polska - w krótkim programie kostka nie zużywa się cała i jej resztki gdzieś tam zostają w zmywarce - używam wtedy żelu (generalnie krótki program służy mi do mycia tzw na bieżąco - np mam gości i myję pierwszą turę talerzy od razu. - Najczęściej używam programu na 60 stopni - długiego i wtedy kostka sprawdza się idealnie - jeśli masz kostkę all in 1 - nie dawaj dodatkowo nabłyszczacza PS. kocham zmywarkę, to jeden z najlepszych wynalazków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ciekawe kostki jednakowe a zmywarki 45 i 60 może powinnaś sama dozować proszekk i resztę a nie tabletkę.ja mam 60 i wszystko ok jest na programie eco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejjj

Ja używam jedynie Niemieckich produktów z zagranicy, jeśli chodzi o chemię domową czy do zmywarek itp. zawsze kupuję stamtąd. Ja mam strasznie twardą wodę i mycie bez nabłyszczacza całkowicie odpada, plamy wyschnięte na szklankach, a nawet talerzach.
Zamawiam chemię tutaj jeśli by ktoś chciał sprawdzony sklep: euroshop24h.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×