Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

woda na oknach

Polecane posty

Gość gość

mam problem z wodą na oknach i nie wiem jak sobie z tym poradzic, czy gotuje czy nie, czy grzejnik wlaczony czy nie woda pojawia sie na oknach, zazwyczaj nie ma jej gdy jest sloneczny dzien, ale ogolnie mamy dosc suche powietrze w mieszkaniu mimo to, co zrobic? czy pochlaniacz wilgoci da sobie rade? czy jednak na to suche powietrze nawilzacz? ale co wtedy z ta woda na oknach. Moze ktos mial podobny problem z mokrymi oknami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się woda skrapla to suche ono raczej nie jest, masz higrometr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz zbyt szczelne okna? i nie ma obiegu powietrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no taki wlasnie paradoks, ogolnie jest suche powietrze, ale woda na oknach mimo to. czy tez odwrotnie, woda na oknach ale i suche powietrze, nie mam higrometru. a okna super szczelne nie sa, ogolnie dosc sporo ciepla ucieka przez nie, a wietrze sporo otwieram okna zeby okna nie byly ciagle zaparowane no i mokre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda na oknach to oznaka sporej wilgoci ,złej wentylacji. Przecieraj szyby i kup sobie pochłaniacz wilgoci (rewelacja - stosuję go prawie 2 tygodnie a wody w nim że szok :o ) . Im szybciej się za to zabierzesz to lepiej bo jeszcze pojawi się w mieszkaniu pleśń/grzyb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×